Nevím co mám dělat

Od: Datum: 14.06.15 14:24 odpovědí: 9 změna: 14.06.15 18:02
Dobrý den, mám tak trochu prušvih.
Vy co si čtete moje dotazy víte že jsem zadaná a máma o tom neví. Včera jsem bohužel potkala kluka stejně starého jako jsem já. Celou dobu za mnou chodil jestly s ním pujdu ven nebo jestli chci pozvat na zmrzlinu atd atd.. byl strašně milý a hodný snad i nejhodnější člověk jakého jsem kdy potkala ještě k tomu má hodně problému v rodině a má velmi komplikovaný život. Bylo mi ho líto tak jsem mu dala svuj tel a fb proto že myslím že se do mě asi zamiloval. On mě určitě bude kontaktovat a já nevím co mám dělat ... nechci člověku jaký je on ublížit. Prosím nepište mi proč jsem mu neřekla že jsem zadaná pro že u toho byla máma a ta nevý že mám vztah a ještě k tonu když jsem odmítla s ním jít ven měli jste vidět jak byl z toho nneštastný :( ... Ikdyž je to přesně kluk po kterém touží každá holka tak já ale miluji svého přítele... Prosím co mám dělat?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 14.06.15 14:33

až se ti ozve řekni mu je to báječný kluk po kterém touží každá holka, ale ty už zadaná jsi. Zároveň ho popros ať to zůstane mezi váme. nic těžkého. Myslím že za pár let tato generace úplně sama zdegeneruje.

doplněno 14.06.15 14:41:

tak už byla chyba mu dávat své číslo a kontakt. Dala si mu palnou naději. Nic než mu to říct ti asi nikdo neporadí.

Nebo ano, existují možnosti, např. odstěhovat se daleko od něj, telefon vyměnit a zablokovat si jej na FB.

Datum: 14.06.15 14:38
Děkuji :(, vím že bych mu měla napsat přesně to co jste napsal vy ale já na to nemám...
Zapoměla jsem dodat že ikdybych nebyla zadaná tak bych s ním nemohla být. Vždycky jsem měla ve vztahu strach že mi ten kluk ublíží ale u něho je to naopak já se bojím že já bych ublížila jemu... :(
Od: wamp®
Datum: 14.06.15 14:37
Ááá,slečna se nám opět nudí...Co kdyby ses raději učila,písemky ještě píšete,klasifikace není uzavřená.
Očividně to potřebuješ jako koza drbání...
Datum: 14.06.15 14:39
Kdy neporadíte tak nepište.
Je to jednoduché. ;)
Od: hgi
Datum: 14.06.15 14:45

Choďte s oběma dohromady. Pak si jednoho z nich vyberete.

Od: leenka
Datum: 14.06.15 16:11

Já bych chodila s oběma zároveň a určitě 1 z nich by tě doučil č.jazyk.

Tedy to jsou mi starosti, tady by snad měly být trošku intel. otázky a ne stesky 13letých.

Datum: 14.06.15 18:02

jojo trochu se to tu meni v "Bravicko"

Od: uska®
Datum: 14.06.15 16:19

Já mám řešení. Dej mi kontakt na mámu, já jí přepošlu tvůj dotaz a ona to určitě vyřeší za tebe. Chtěla jsi řešení, tak toto je to nejjednodušší. Spokojena?

Datum: 14.06.15 17:51
Buď mu napište zprávu, že jste zadaná a že můžete být maximálně kámoši anebo pokud toto nedokážete, tak mu prostě neodepište a víc to neřešte. On to přežije, myslím, že v životě zažije horší věci než to, že ho odmítne nějaká zadaná slečna, kterou viděl jen jednou.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.