Je možné aby byla přítelkyně těhotná?

Od: Datum: 15.09.12 13:57 odpovědí: 7 změna: 15.09.12 22:35

Ahoj je to 3 dny zpět když jsme s přítelkyní trošku blbi. Ti starší z vás to jistě znají. Poté když jsme na sobě leželi, no a nejen to, tak u mě došlo k ejakulaci... měl jsem na sobě trenky a přitelkyně ještě tepláky, kalhotky a vložku protože měla menstruaci. Myslíte že je možné aby byla těhotná? Je ta pravděpodobnost velká? Přítelkyně mi říká že moc velká není ale ještě se radši ptám tady

Moc děkuji za odpověďi je to pro mě docela důležité a netrpělivě čekám na reakce

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ducati996*
Datum: 15.09.12 14:00

Otázku považuji za vtip,ale i přesto odpovím - 100% NENÍ těhotná.*bzum*

Datum: 15.09.12 14:01

Protože na světě je možné úplně všechno, dokonce, jak jsem tuhle zjistila, i to, aby si mé předrahé dítě samo od sebe uklidilo oblečení, budu vycházet z toho, že i tato otázka by mohla být míněna vážně a také zcela vážně odpovím:

Ne, naprosto není možné, aby vaše přítelkyně byla těhotná.

doplněno 15.09.12 14:03:

Olaf: ve skutečnosti je na tom děsivá ta možnost, že jednou skutečně zjistí, jak se množit, a taky se rozmnoží. *smich*

Od: olaf71*
Datum: 15.09.12 14:02

tak to je materiál.

doplněno 15.09.12 14:04:

pro sargo: to snad ani radši ne

Od: mowla*
Datum: 15.09.12 14:33

Dotaz: Dneska jsem přítelkyni volal telefonem a toho se tak vzrušil, že dvě kapky ejakulátu dopadly i na mikrofon - je možné, aby přítelkyně v tu chvíli otěhotněla?

Odpověď: Ano, je to možné, pokud v tu chvíli přítelkyni oplodnil někdo jiný - kdo s ní v tu chvíli provozoval sex... S vámi ne, ani kdyby váš ejakulát dopadl na reproduktor.

Datum: 15.09.12 17:35

Ovšemže těhotná být může. Ale nikoliv s vámi a už vůbec ne z této akce. *haha* Ale možná se to na Vás pokusí hodit.

Od: krkovicka*
Datum: 15.09.12 18:11

To je vtip?Kolik ti je?6? Tak aby byla těhotná musíte mít oba neopreny.Doporučuji do příště nastudovat biologii-rozmnožování.Kdyby se ti nechtělo číst.Koukni dědovi do kralikarny jak dupou králíci.
Od: tomasgulas
Datum: 15.09.12 22:35

"a přitelkyně ještě tepláky" - něco tak asexuálního jsem už dlouho neslyšel. No jako vtip dobré. Těhotná být může, ale ne z tohodle :)

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.