Muzi, kteri nenavidi zeny - film vs kniha

Od: Datum: 13.09.12 11:18 odpovědí: 7 změna: 14.09.12 23:58

Videl jsem film Muzi, kteri nenavidi zeny a musim rici, ze jej povazuji za jeden z nejlepsich filmu, ktere jsem kdy videl. Ovsem druhy dil teto trilogie by mel byt dokoncen v roce 2014. Chtel bych se zeptat jestli bude clovek o neco ochuzen kdyz prvni dil videl a druhy bude cist? Uvazuji, ze bych si druhy dil koupil na dovolenou, diky.

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.09.12 11:23

Ani ten sebelépe natočený film nikdy nemůže nahradit knihu.

Datum: 13.09.12 11:26

souhlasím s tím, že většinou je v knize daleko víc informací a jsou propracovanější vazby. Film je prostě chudý a moc se do něj nevejde.

Od: peter34
Datum: 13.09.12 11:28

Takze je lepsi si precist prvni dil i kdyz jsem jej videl ve filmove podobe a az potom jit do knizne zpracovaneho druheho dilu?

Datum: 13.09.12 11:35

Pro mě je film po přečtení knihy vždycky zklamáním. Při čtení knihy pracuje fantazie, u filmu ne. Tam jenom konzumuji, co je mi naservírováno.

Datum: 13.09.12 12:29

jestli rád čtete, tak určitě :)

Datum: 13.09.12 12:18

Dobrý den, na Hellspy je ke stažení Dívka, která si hrála s ohněm i Dívka, která kopla do vosího hnízda, je to už z roku 2009 a je to pokračování filmu Muži, kteří nenávidí ženy.

Od: jesterka*
Datum: 14.09.12 23:58

Ahoj Petere, nedávno jsem objevila na netu film Muži,kteří nenávidí ženy a pak jsem zjistila, že stejný název má i novější americká verze, kterou jste patrně viděl Vy. Pak jsem shlédla i pokračování Dívka,která si hrála s ohněm a Dívka která kopla do vosího hnízda. Tato celá trilogie je švédská a myslím že je drsnější a více odpovídá předloze než film americký s Danielem Craigem. (oba filmy jsem shlédla vícekrát a porovnávala, hrozně mě to bavilo) Takže Vám doporučuji shlédnout celou švédskou trilogii, skutečně stojí za to. Hodnocení si můžete přečíst na stránkách ČSFD.cz Hezký filmový zážitek přeje ještěrka

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.