Muzi, kteri nenavidi zeny - film vs kniha

Od: Datum: 13.09.12 11:18 odpovědí: 7 změna: 14.09.12 23:58

Videl jsem film Muzi, kteri nenavidi zeny a musim rici, ze jej povazuji za jeden z nejlepsich filmu, ktere jsem kdy videl. Ovsem druhy dil teto trilogie by mel byt dokoncen v roce 2014. Chtel bych se zeptat jestli bude clovek o neco ochuzen kdyz prvni dil videl a druhy bude cist? Uvazuji, ze bych si druhy dil koupil na dovolenou, diky.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.09.12 11:23

Ani ten sebelépe natočený film nikdy nemůže nahradit knihu.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 13.09.12 11:26

souhlasím s tím, že většinou je v knize daleko víc informací a jsou propracovanější vazby. Film je prostě chudý a moc se do něj nevejde.

Od: peter34
Datum: 13.09.12 11:28

Takze je lepsi si precist prvni dil i kdyz jsem jej videl ve filmove podobe a az potom jit do knizne zpracovaneho druheho dilu?

Datum: 13.09.12 11:35

Pro mě je film po přečtení knihy vždycky zklamáním. Při čtení knihy pracuje fantazie, u filmu ne. Tam jenom konzumuji, co je mi naservírováno.

Datum: 13.09.12 12:29

jestli rád čtete, tak určitě :)

Datum: 13.09.12 12:18

Dobrý den, na Hellspy je ke stažení Dívka, která si hrála s ohněm i Dívka, která kopla do vosího hnízda, je to už z roku 2009 a je to pokračování filmu Muži, kteří nenávidí ženy.

Od: jesterka*
Datum: 14.09.12 23:58

Ahoj Petere, nedávno jsem objevila na netu film Muži,kteří nenávidí ženy a pak jsem zjistila, že stejný název má i novější americká verze, kterou jste patrně viděl Vy. Pak jsem shlédla i pokračování Dívka,která si hrála s ohněm a Dívka která kopla do vosího hnízda. Tato celá trilogie je švédská a myslím že je drsnější a více odpovídá předloze než film americký s Danielem Craigem. (oba filmy jsem shlédla vícekrát a porovnávala, hrozně mě to bavilo) Takže Vám doporučuji shlédnout celou švédskou trilogii, skutečně stojí za to. Hodnocení si můžete přečíst na stránkách ČSFD.cz Hezký filmový zážitek přeje ještěrka

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.