Nůž přes dřez - znáte to taky někdo?

Od: Datum: 13.06.15 20:19 odpovědí: 18 změna: 20.06.15 07:26

Dobrý večer rádcové,

náhodou jsem na netu našel obrázek, přikládám, a opravdu jsem se musel zasmát. Absolutně přesná situace, když si syn dodělá jakékoliv jídlo, při němž si maže pečivo. Je to někde taky tak, nebo jsem měl štestí a našel "osobní" obrázek? Samozřejmě, že už si nic nenamaže.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.06.15 20:21

Ale ano.. znám to mooc dobře :-D

Datum: 13.06.15 20:30

no a nebo: "umeju to az potom... ale kam to polozim sakra, kdyz to je cele od syra... aaa tady" *smich*

Datum: 13.06.15 20:37

No pozor, tohle už je přece jen ,,vyšší level´´ , kdy pachatel nůž odloží alespoň na hranu dřezu. Náš puboš ho typicky nechává na místě činu, přičemž úspěšně zapatlá celou pracovku...

Datum: 13.06.15 21:48

U nás uplně přesně takhle, jen je pravda, že i když jde pro další rohlíky, tak bere nůž čistej, a tyhle "v pohotovosti" se na kraji dřezu hromadí. No jo, myčka je daleko

Datum: 13.06.15 22:00

Já odložím zapatlaný do dřezu, pak si jdu dát ještě jeden rohlík a vezmu čistý:) ovšem za mě to do té myčky nikdo nedá;)

Datum: 13.06.15 21:52

Jo, to je dobrý ostatně je to i z mého života s tím rozdílem, že já pravidelně nechávám půlku taveného sýru, co kdybych si ještě chtěl namazat ten rohlík no a vždy ta půlka taveňáku zůstane do rána a je úplně okoralá a to máte vidět, respektive slyšet mojí manželku

Datum: 13.06.15 21:54

no jejej - to znám důvěrně... u nás teda nikoli pubertální syn, ale zcela dospělý přítel... :-D

doplněno 13.06.15 22:04:

a taky, co další rohlík, to další nůž... nechápu... *bzum*

Datum: 13.06.15 21:58

hehe, tak aspoň nejsem sám mě je už 30 a dělám to občas také no.

Datum: 14.06.15 06:28

Tohle je přesně důvod, proč mám ve spodní zásuvce "pracovky" také plastové příbory, pohárky a papírové "párty" talířky. Použiju, vyhodím.

Datum: 14.06.15 07:38

Jsem sama doma a mám to úplně stejně. A víte co? Koupila jsem si bezva mazací nůž. Někde je. *hi*

Od: pu®
Datum: 14.06.15 11:31

Dělám zcela běžně... *frajer* *hi*

Od: jofa®
Datum: 14.06.15 12:27

Někdo to dělá zcela běžně, jiní nikoliv. Chleba či rohlik mažu tak, že na noži nic nezůstane. Chce to trochu cviku.

Datum: 17.06.15 06:17

Taky to dělám...*smich*

Datum: 17.06.15 18:43

Tak dnes se synátor po několik dnech vrátil domů, a co hned nevidím?

Datum: 17.06.15 19:45

Dávám tak vařečku když něco míchám, nůž ne jelikož si chleba mažu na prkýnku na stole, nůž s oblibou zapíchnu do másla a manžel vyšiluje.

Datum: 19.06.15 23:41

Velmi povědomý obrázek, a ty komentáře... aspoň už konečně vím, kde se to pořád u mně doma bere, ten nůž na dřezu... zákon schválnosti ale je, že když nůž hned umyju, potřebuji ho za chvilku znovu, když ho jen odložím na dřez, překáží tam až do večera.

Datum: 20.06.15 07:19

Kdysi jsem měla v ruce "Parkinsonovy zákony" a tam takový nůž určitě byl. :-D Klikala jsem, ale nenašla jsem. Existují ještě Zákony paní Parkonsonové. Až budu mít dlouhou chvíli, pohledám je.

Datum: 20.06.15 07:26

doma to taky děláme naco si budem zapatlávat více příboráků jsme rodina a nevadí nám použít použitej nůž ale i tak dřez je pořád plnej a to myjem nádobí průměrně 3krát denně,myčku zatim nemáme a nák nám nechybí

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.