Detektor kovů vs limit hloubky

Od: Datum: 13.09.12 08:54 odpovědí: 3 změna: 14.10.12 21:11

Jsem jen pouhý radioamatér,ale mám dotaz týkající se tématu.
Čím je u detektoru ovlivňována funkce limitu hloubky záměru?
Jak náročná je výroba sondy?
A lze teoreticky,využít pro výrobu jednoduché verze polního detektoru třeba elektroniku z ručního detektoru pro vyhledávání elektro vedení a trubek ve zdi?
Děkuji.

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: buss®
Datum: 13.09.12 10:14

Svého času radioamatére vyšlo modré AR o principech detektorů, tak si to vyhledej. Jde o to, co a jak pronikne do země a umí se to odrazit zpět. I na intu je toho kopa, včetně výroby. Jsou i spec časopisy. Teoreticky lze vše, ovšem s takovou hračkou...

Datum: 13.09.12 12:09

Díky,ale chtěl sem jednoduchou odpověď,toho,kdo se v tomto vyzná.

Logicky,proč bych směřoval dotaz do těchto stránek?

Já vím,že na netu je toho spousta,jenže nemám v úmyslu detektory studovat.

Ještě jednou díky za odpověď.

Od: ondik007
Datum: 14.10.12 21:11

at nezakldam nove tema. mam jinej dotaz mame doma tohle

http://aukro.cz/r194-multifun…jdt-03-s-i2681245609.html,ale nefungovalo to dobre

a ja bych potreboval neco co vyhleda kovy pod zeminou ci listim samozrejme je mi jasny,ze v metrove hloubce ne to by stalo x tis,ale ja zjistil,ze kolem baraku mame dost zeleza co komunisti vyhazovali kam se jim zlibilo a chci to zlikvidovat dat do sberny.

uz sem vykopal bez detektoru asi 200 kg zeleza ze skladky,ale detektor by se hodil. otazka je najdu s necim takovym neco?

http://aukro.cz/detektor-kovu…md-061-55459-i2709231966.html

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.