Nesnáším korporace

Od: Datum: 24.05.15 15:26 odpovědí: 13 změna: 24.05.15 20:18

Nenávidím nadnárodní korporace. Nejradši bych je odsud vyhnal a jejich vedení umučil k smrti za jejich zločiny jako je vykořisťování, otrokářství, ničení životního prostředí a národního hospodářství, vyvolávání válek pro zisk, likvidování nižští třídy a snižování životní úrovně. Jako první by šly obchodní řetězce, ty nenávidím ze všech nevíc.

Co vy? Taky nesnášíte korporace?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: mustang
Datum: 24.05.15 15:31
Já nesnasim blby.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.05.15 16:03
avatar
*palec*
Ohodnoceno: 0x
 
Od: mot
Datum: 24.05.15 15:32
Musi byt smutny zivot, kdyz travite volny cas nenavidenim korporaci.. Nuti vas nekdo pouzivat nebo vyuzivat jejich sluzby?
Ohodnoceno: 0x
 
Od: qt
Datum: 24.05.15 16:10

Souhlasím, vyvraždit majitele Kauflandu za způsobení války v Sýrii, hajzlové.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: paw®
Datum: 24.05.15 17:53
Mate recht. Teky bych nechal zavrit skodovku a vsechny propustit. A kdyz jsme u toho, tak i CEZ bych nechal zavrit. Ten je ta uplne nejhorsi nadnarodni korporace.. Jeste ze jim to v Srbsku (nebo kde to bylo) doslo a z tama jej vyhnali.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.05.15 17:59
avatar

Když nesnášíš nadnárodní korporace, proč používáš jejich výrobky?

Začni u sebe, nepoužívej je a když to udělají všichni, zaniknou.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: buss
Datum: 24.05.15 18:34

demonicky steaku, či vzteku. Zdá se, že máš se sebou problém, podřadné povolání ... tak kandiduj a zkus poslance přesvědčit, nebo sepiš petici a obcházej občany, postav se na náměstí... Budeš mít těžký život. Hajdy do pralesa.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: miro®
Datum: 24.05.15 19:33

Pro objektivnější pohled mně dovolte toto vyjádření.

Nadnárodní korporace jsou nadnárodní, proto jim do jejich činnosti nemá právo žádný národ ( ani volená národní vláda apod.) vstupovat a kontrolovat je. Oni jsou ti, kteří rozhodují o použití svých nadnárodních zisků. Zda je použijí na smysluplné a užitečné věci pro společnost a nebo na další nekontrolavatelné rozmnožování a upevňování svého dominantního nadnárodního postavení ve společnosti . Jistě, že z principu nemohou zapomínat na nemalé investice, především do ochrany svých zájmů, nevyjímaje investice do řešení případných konfliktů vnitronárodních i konfliktů nadnárodních, které by molhly omezit či ohrozit jejich nadnárodní postavení. Oni rozhodují zda a komu přispějí (půjčí za služby), na předvolební kampaň , nebo zdravotnictví, školství a nebo na mocenské aktivity státu. A to všechno za prostředky získané z národu .

Přeji hezký příští týden. -miro

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.05.15 19:55
avatar

To je zase nesmysl. Do toho, jak má naložit ze svým ziskem, nemá co kecat žádný národ a žádná vláda ani tomu poslednímu živnostníkovi.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: miro®
Datum: 24.05.15 20:18

Nehodlám se pouštět do rozporů o nesmyslech.

P. "jethro" ano přesně tak. Ale v tom případě nevládnou lidmi zvolení, ale ti, kterým není oprávněn národ a žádná vláda právo kecat do toho, jak naloží se svým ziskem. Mám dojem, že toto je vzdáleno principům demokracie ( principům Vlády lidu).

Zdravím -miro

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.05.15 19:33
avatar

Občas se k dosažení stavu klidu, pohody a naplnění stačí zamyslet a pak zaměřovat myšlenky a své úsilý správným směrem. Jaký má na společnosti (na kohokoli) dopad že je nenávidíte? A jaký to má vliv na Vás? Kdo říká že Vám tento systém nemůže "sloužit", o co jsou jiní lidé - ti kterým to slouží chytřejší, schopnější, lepší lidé? Nemá vlasně největší váhu dosažení úspěchu příležitost? Dají se příležitosti ovlivnit? Dá se systém ovlivnit? A proč plýtvat úsilí na něco co se nedá ovlivnit? ;) Zkuste si odpovědět, je to nasnadě.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: miro®
Datum: 24.05.15 20:03

A proč plýtvat úsilí na něco co se nedá ovlivnit? ;)Zkuste si odpovědět, je to nasnadě.

Pokouším si odpovědět. Nemohu s tímto souhlasit! Podíváme-li se do minulosti lidstva, tak vše co se událo, jednoznačně ovlivnil člověk (lidé). Neplýtvat v tomto případě silami v podstatě znamená. Nechme to tak, stajně s tím nic neuděláme, buďme rádi, že aspoň tak ! Takovou úlohu člověka nemohu akceptovat . To je rezignace, která vyhovuje jen těm, kteří jsou přesvědčení, že mohou chod dějin ovlivnit a bylo jich a je nespočítaně. Jistě nedají se věci změnit za dne na den. K tomu jsou nezbytné příznivé mezinárodní i vmitrostátní podmínky ve společnosti. Kromě jiného, příznivé podmínky jsou utvářeny i podobnými postoji o kterých je zde hovořeno.

-miro

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.05.15 20:01
avatar

Nejjednodušší bude vzít do ruky vzor-58 a jít to vyřešit. Hlavně nesmíte poškodit nevinné.. Střílejte přesně :-D Možná vám pak někteří poděkují, až budete v TV ho*na za Breivika *haha*

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.