Co chutná vašim kočkám?

Od: Datum: 07.08.12 21:18 odpovědí: 3 změna: 08.08.12 13:51

Jaké granule chutnají vašim kočičkám?:)

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: nicnezmazlik
Datum: 07.08.12 21:38

Dobrý večer, mé kočce (modrá britka), která je drobná a ani moc nevyrostla chutnají granule "dietní" tzn. kuřecí, drůbeží apod. Po hovězích mi kupříkladu zvrací...věřím už jen jedné značce, asi z "komerčních" krmiv nejpřijatelnější- Purina ONE. Ale iluze si dělat nebudu (vyráběno v Polsku z kdovíčeho), že existuje mnohem kvalitnější krmivo...

Jinak masíčka v taštičce taky kupuji, ale ne tak často - vyzkoušel už jsem všechny možné, ale moje kočka tomu masu moc nedá. Spíš jí chutná ta šťáva - takže kupuji masíčko, kde je téhle šťávy ponejvíce.Maso nechává a to vyhazuju...

Datum: 08.08.12 07:20

Teď jsem byla na pár dnů u dcery, s vykastrovanýma kocourama. Krmí superpremiovymi granulemi Orijen. Ale každý má jiný typ. Devon má nějaké pro štíhlou linii, jeden siamák je má čisté a ten druhý, přimícháno trošku šťávy a pár kousíčků z kapsičky. Když jsem vytáhla misky, asistovali všichni a když bylo hotovo, hnali se, každý do svého koutku.:D Kapsičku jsem šla po čase koupit, ale zapomněla jsem značku. Dala jsem řeč s prodavačkou. Říkala, že je to opačně než u psů. Ty levnější kapsičky jsou bez dochucovadel a zahušťovadel a že kočky za nimi zas až tak nešílí. A ty dražší jsou navoňané.

Datum: 08.08.12 13:51

U nás vedou Royal Canin Siamese.K tomu jim kupuji tak 2 až 3 druhy jyných Royalek protože jiné granulky nechtějíJinak kapsičkyjim kupuji v německu (teď vede Felix - oproti nám tam mají asi o 30druhů více a půlku levnější a Gourmet konzervy.Další kapsičky jsou odMullera-taky v německu-kapsička vyjde na cca 6Kč.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.