Pojištění odpov. z výkonu povolání - má cenu?

Od: Datum: 22.05.15 21:24 odpovědí: 2 změna: 22.05.15 22:40

Dobrý večer, chtěl bych se Vás zeptat na to, co si myslíte nebo popř. jestli nemáte nějaké zkušenosti s Pojištěním odpovědnosti z výkonu povolání. Jde o to, že jsem brigádník u jedné super firmy pár let a pracuji ( provádím zkoušky na stavbách apod. a to jsou zařízení v hodnotách stovky tisíc které pracují s opravdu velkou přesností) a stává se, že se většinou něco za ten měsíc stačí pokazit ( minulý to bylo sýto, ted zase měřák na zařízení apod. ) a mě zajímá, jak by to bylo s tím pojištěním - 20 let, mám taky firemní auto takže mě to vychází na nějaké 2250 na rok s plněním 200 000 a se spoluúčastí 10% -> Jaký je zde háček? protože nějak se mi nechce věřit, že já bych pojištovně za rok dal 2250 a ona mě zapratila opravy celkem, dejme tomu, za 30 000 kč? O auto strach nemám - to má povinné i havarijko takže jediné co by na to šlo by byly oné poničené věci,

Ještě né že bych chtěl nějak dělat pojistné podvody, ale stává se, že zařízení ,o které se dělíme ve třech, se někdy ke mě dostane už rozbité a nikdo se k tomu nehlásí - jestli bych to mohl jakože napsat na sebe, i když by to rozbil někdo jiný - je možné že i já, ale to by se těžko zjišťovalo ( Ano je to podvod, ale neokrádají nás dnes pojištovny už dost? )

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: mot
Datum: 22.05.15 22:24
Doporucuju spoluucast co nejnizsi,treba 1000kc. Nabourate auto, je pojistene se spoluucasti treba min 10tis-> tech 10tis vam da zamestnavatel k uhrade. Nahlasite na pojistovnu a zaplatite jenom 1000 spuluucast. Nebo pustite na zem sluzebni telefon, displej za 4000 na vymenu-opet bude jen za tisic.
Od: ahmedzbrna
Datum: 22.05.15 22:40

Super děkuji za odpověd a jak to je s tím placením ze strany pojistovny? Zaplatí všechno nebo u každé nahlášené věci se budou co nejvíce snažit se z toho vykroutit?

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.