Pocit cizího tělesa v krku

Od: Datum: 22.05.15 02:43 odpovědí: 7 změna: 24.05.15 10:33
Dobrý den chtěla bych se zeptat mám pocit cizyho tělesa v krku tak jsem se tam koukla a mam tam nejakou kost docela špatně se mi i dýchá mam strach co to muze byt prikladam i fotografii
doplněno 22.05.15 10:35: Dobry den dekuji za odpovědi dnes ráno jsem byla u ObvodakA a mam chronickou anginu a ta kost to je pry hrtanova priklopka a někomu jde vidět a nekomu zase ne pry to je normální v utery jdu na kontrolu a pote budu poslala na orl kde mi řeknou zda mandle vytrhnout nebo ne prozoze mi to hrozne v krku vadi a spatne se mi dýchá

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 22.05.15 06:38

Navštivte ORL a budete mít hned jasno.

Datum: 22.05.15 06:56

Určitě na ORL, ani ten Váš bílý jazyk s červenými skvrnkami se mě nelíbí. Z jazyka lze poznat celkový stav organismu.

doplněno 22.05.15 07:41:

Nedalo mě to a šla jsem se podívat na svůj krk. Já tam tedy toto zařízení nemám a jazýček mám, to se ví, celý růžový *smich*.

Našla jsem, že by to mohla být hrtanová příklopka a pokud je problém s dýcháním, může se jednat o zánět. Takže pokud již nejste na cestě k lékaři, tak to neodkládejte!

Datum: 22.05.15 07:02

Ve Vašich ústech nevidím nic nepatřičného. To vzadu uprostřed není žádná kost, ale jazylka /snad jsem to pojmenovala dobře/. Je to taková chrupavka. Kdo si rád kupuje vepřové jazyky na ovar, setkává se s tím také.Omlouvám se za přirovnání, ale je to skutečně u čuníka podobné, jako u člověka.

Zajděte si k lékaři - ORL. Měla byste mít ale nějaké podezření, že jste polkla něco nepatřičného. Třeba jste jedla ryby apod. Já si jednou odřela uvnitř krk těmi tvrdými pouzdry z jádřince jablka.

Po vyšetření se dozvíte, co a jak. Připadá mi ale, že opravdu v krku nemáte nic. Může to být podrážděné nějakým jídlem. Vše Vám ale sdělí opravdu jen lékař, což nejsem. ;) Jaga.

Datum: 22.05.15 08:07

Tohle fakt není normální pohled do normálního krku. Zajděte si na to ORL, jak již ostatně bylo několikrát řečeno.

Datum: 22.05.15 09:19
Ona se na tom normálním stavu jazyka na snímku nejvíc podílí přisvětlovací dioda mobilu použitá na blízko která změnila barvy. Každopádně návštěvou ORL nebo obvoďáka nic nepokazí.
Datum: 22.05.15 09:47

Také jsem to měla, "něco" v krku, pořád to zavazelo a nešlo to polknout. Po 10 dnech jsem šla s hrůzou na ORL, byl to jen zánět, něco jsem dostala na kloktání a přešlo to. Kdybych šla hned, ušetřila bych si několik probdělých nocí a děsivých nápadů. Koukám, že podle času dotazu jste na tom stejně. Jděte k doktorovi, sama to nevyřešíte, dejte vědět jak to dopadlo.

Datum: 24.05.15 10:33
Vsak jsi nemocna , asi angina. Zajdi si k lekari.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.