Vtip o zvířátkách

Od: Datum: 21.05.15 19:06 odpovědí: 2 změna: 21.05.15 19:42

Jak byl ten vtip ze socialismu o zvířátkách - šnek povídá: Já mám barák, stará má barák, děti maj baráky... medvěd říká: Já mám kožich, stará má kožich, děti maj kožichy... a končilo to že pavián říká: Já mám holou prdel a ještě rudou!

Už si to nepamatuju, díky.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 21.05.15 19:31
avatar

Do lesa zavítá Finanční úřad a mezi zvířátky zavládne panika. Šnek i s celou rodinou utíká z lesa, v tom je potká čáp a ptá se: "Kam běžíš šneku?" "Ále, do lesa přijel finančák vybírat daně a teď - já mám barák, moje stará má barák, všechny děti maj barák, no to bych se nedoplatil!" Čáp se zamyslí a začne taky utíkat a narazí na medvěda. "Kam běžíš čápe?" "Ále do lesa přijel finančák vybírat daně a vem si já si žiju na vysoký noze, moje stará si žije na vysoký noze, všechny děti si žijou na vysoký noze, no to bych se nedoplatil!" Medvěd se zamyslí a začne taky utíkat a škobrtne o krtka. "Kam valíš medvěde?" "Ále do lesa přijel finančák vybírat daně a teď - já mám kožich, moje stará má taky kožich, naše děti mají všichni taky kožich, no to bych se nedoplatil!" Krtek se zamyslí a rychle se taky hrabe z lesa pryč. Vyhrabe se až v ZOO přímo v kleci paviánů. Starej pavián na něj kouká a ptá se: "Co tady děláš krtku?" "Ále, do lesa přijel finančák vybírat daně a teď - já mám nahrabáno, stará má nahrabáno, děti ty mají taky nahrabáno, no to bych se nedoplatil!" Pavián na to: "Krtku, co blbneš. Podívej se na mně - já mám holou prdel, stará má holou prdel, naše děti mají taky holou prdel a stejně nás všechny zavřeli!" :)

doplněno 21.05.15 19:47:

mohuzel internet mlci, musela to byt jen variace navlecena na komunismus :)

doplněno 21.05.15 19:47:

krampol to taky rikal s holou prdeli :)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jakdojinej
Datum: 21.05.15 19:42

Dík to je nářez*haha**smich**vtip* ale to původní znělo jinak. Právě tam bylo důležité že má ten rudý zadek

doplněno 21.05.15 19:51:

Možné to je, já mám právě trochu v paměti jen tu variantu s rudým zadkem

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.