Palackého univerzita?

Od: Datum: 09.09.12 16:20 odpovědí: 6 změna: 15.09.12 00:55

Dobrý den, chtěl bych jít na práva. Ale nevím pořádně z čeho se učit na přijimací zkoušky. Není tu někdo, kdo má zkušenosti? Děkuji...

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: lego®
Datum: 09.09.12 18:38

Zkus se podivat na http://www.pf.upol.cz/menu/pr…zeni/pravo-ve-verejne-sprave/ , zeptat se jich nebo na jinou pravnickou skolu.
Kdysi jsem tam delal prijimacky a pokud si dobre vzpominam tak jsem na uceni nic neshanel.

Od: jokr
Datum: 12.09.12 20:09

Vzhledem k tomu, že si nedovedeš poradit a podívat se na příslušnou univerzitu... zeptej se JUDr. Bendy, pracoviště předchozí žádné a tč. a asi na stálo, Poslanecká sněmovna Parlamentu ČR..., jak k titulu krteček přišel...

Od: mati*
Datum: 13.09.12 20:55

Na příslušnou univerzitu jsem se podíval, ale požadavky jsou pořád z minulého roku. :) Myslím, že to není pouze pan Benda. :)

Od: lego®
Datum: 14.09.12 09:01

A myslis ze se za rok pozadavky tak razantne zmeni?
Na prijimacky je jeste dost casu a tak nejspis neni duvod psat pozadavky na pristi rok.

Od: buss®
Datum: 14.09.12 10:27

Svého času vydávaly knížečky, kde bylo na co se zaměřit. Otázky z minulého roku jsou určitě k mání a ty se moc měnit nebudou, jak by mohly, učivo je stejné... Jsou dokonce přípravné kurzy, testovací otázky, jen být aktivní.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.