Televizní hra

Od: Datum: 21.05.15 12:20 odpovědí: 16 změna: 21.05.15 22:39

Ahoj,jsem doma nemocná a volala jsem do televize na Barrandov do hry.Tam se mě na něco zeptali já odpověděla a oni mi to zavěsili...pravidla byla taková že za 1 minutu se platí 70 kč.myslíte,že když jsem provolala 27 sekund,že budu něco platit?:( díky za pochopení ahoj

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: fex
Datum: 21.05.15 12:21

Ano, účtuje se určitě každá započatá minuta.

Od: alexandranova
Datum: 21.05.15 12:23

Jasně ale já neprovolala ani minutu jen 27 sekund...kolik odhaduješ že mě to bude stát?:(

Datum: 21.05.15 21:03

bude vás to stát 70 Kč. co je na tom k nepochopení?

Od: ben®
Datum: 21.05.15 12:22

Dobrý den, platit nebudete - patrně se již stalo. Zdravím!

doplněno 21.05.15 12:26:

Ptala jste se na budoucnost, ale ta platba již odešla. Máte již zaplaceno.

doplněno 21.05.15 12:43:

No, spíše si nerozumíme. Zkrátka, hovor byl uskutečněn, je někde v systému evidován a zaplatíte ho tedy později. Hezky jste si zasoutěžila, tak potom Vás to bude něco stát (ale, zpět to vzít nejde - systém už to zpracovává).

Datum: 21.05.15 12:24

nechápu vás jak jako se stalo?:DDDDDDD

Datum: 21.05.15 12:31

sorry ale já vám nevěřím...už se mi to jednou stalo...až mi příjde papír za mobil myslím jak přichází po měśíci tak se do toho prý počítá

Datum: 21.05.15 12:55

27 sekund, 1 sekunda prostě do 60 sekund je to 70,- v případě, že voláte 61 sekund je to 2x 70 a td. Co je na tom k nepochopení?

Operátor už zaplatil a maminka ti až příjde vyučtování nařeže. I pětiletá vnučka ví, že telefon stojí peníze a na kraviny-soutěže se nevolá.

doplněno 21.05.15 13:55:

Právě jsem se od srdce zasmála, vaše reakce o mé "neslušnosti" je úžasná. Má-li maminka aspoň základní vzdělání a sedí s vámi u jednoho počítače, nechápu co vůbec obtěžujete se stupidním dotazem.

Datum: 21.05.15 13:39

tak podívej! maminka se mnou byla u té televize a volala tam ona jo? takže být vámi tak...maminka o tom ví já se jen ptala někhoho slušného...ty mezi ně nepatříš,jestli potřebuješ já mamce řeknu at si sedne k tomuto počítači a napíše vám tdosti nepříjemnou zprávu?:) hod se do klidu a odpovídej jako slušný člověk

Od: vilik
Datum: 21.05.15 13:47

Inteligence se nedá naučit, slušné chování asi ano. Řekněte si mamince. Budete platit 70 korun.

Od: ben®
Datum: 21.05.15 13:51

Dobrý den, tak, jste nemocná, nudíte se a ještě nám lžete. Předejte tu klávesnici mamince a já ji něco napíši o lidské blbosti a výchově drzého spratka. Samozřejmě, pouze obecně, aby to nevzala jako na Vás a svou chybu, že má takové dítě. Zdravím!

Datum: 21.05.15 13:21

Až ti přijde po měsící papír s vyůčtováním hovorů, tak tam budeš mít audiotexové služby a částku, kterou jsi provolala.

Takže buď ráda, že ti to po 27sekundách zavěsili a tys provolala pouze těch 70Kč.

Kdyby tě nechali 10minut čekat na přepojení do studia, tak už budeš platit 700Kč.

Požádej rodiče ať ti u operátora zablokují linky s vysokou cenou. Bude to pro tvoje dobro a pro klid rodičů.

A když se nudíš, najdi si takovou činnost, na kterou nebudeš potřebovat peníze (hra, kniha, kreslení, modelování, slepování, vystřihování, pletení, zašívání).

Datum: 21.05.15 13:42
To je telátko...

Datum: 21.05.15 13:47

dík no

Od: kutululu
Datum: 21.05.15 14:03

To by bylo tak krásné, kdyby se všechny hovory účtovali až přesně za 60 sekund, všichni by volali 59 sekund a zadarmo :-D Samozřejmě že se platí, u každého operátora jinak, některý to má rovnou za celou minutu a u některého je to za vteřiny, ale pokud se hovor spojí, tak už se platí, bez vyjímky. A tady u těch soutěží si myslím, že se platí už jen za vteřinu a celá částka, protože musí z něčeho přece ty peníze na výhru vydělat.

Datum: 21.05.15 20:57

Ve skutečnosti ani žádná výhra neexistuje. Jen z lidí tímto způsobem tahají peníze. Podívejte se na Streamu na pořad A DOST (díl s názvem: Okrádání v přímém přenosu). Když jsou lidi hloupí a hrajou takové kraviny, tak ať platí jak mourovatí..

Datum: 21.05.15 22:39

Ahoj. Mě spíš překvapilo, že jí to típli už na tý půlminutě. Jindy to dost natahují. Jestli ale mají dost zájemců, tak to asi mají spočítané, že to típají dříve.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.