Televizní seriály - baví vás ještě?

Od: Datum: 07.09.12 23:23 odpovědí: 10 změna: 08.09.12 19:26

,,jen tak by mne zajímalo,jestli máte už dost těch seriálů co produkuje naše televize


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: krkovicka*
Datum: 07.09.12 23:33
K smrti nenávidím kriminálky-Vraždy v Midsomeru,Kriminálka anděl/vegas/los angeles...sběratele kostí... a z českých-telenovely na pokračování-rodina pouta,pojišťovna štěstí... Když se podíváte do programu tv Nova tak to je čtrnáct seriálu denně.Často divák,když se nějakýho chytne,se stává otrokem sledovanosti a na to také televize sází.
doplněno 08.09.12 13:45: Abych mohla říct že nenávidím tak je pravda že abych tohle tvrdila musela jsem kouknout aspoň na dva díly.Uchvacuje mě demence kriminálky kdy z vykousany žvýkačky na podlaze najdou vraha do dvou hodin.Ne na základě Dna ale díky otisku stoličky...Kdy v Kobra 11 dělá přemety na dálnici,absolutně odporující fyzikálním zakonum a spoustu dalších absolutních nesmyslů.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.09.12 01:28
avatar

Jsem vděčný za všechny seriály, protože pak nemám žádné nutkání zapnout bednu.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.09.12 03:07
avatar

Je mi to jedno, koukám na zahraniční na internetu (Doctor Who, Merlin, Červený trpaslík...).

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.09.12 11:54
avatar

Tak já je nesnáším! Všechny VKV, ordinace, gymply a co já vím které ještě! Narozdíl od krkovičky mám Vraždy v Midsomeru ráda i Poirota a slečnu Márplovou, asi mi sedí anglické detektivky. Jinak ty různé krimi las vegas a tak nemusím. Co ještě můžu je Teorie velkého třesku, Alf, Partička IT.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: polinek*
Datum: 08.09.12 12:00

já myslím ty naše ,,,,,,,,,,,,ti samí herci v různých rolích. A věčné téma nemocnice,,to člověk se bojí na to už dívat. tedy já. Já mám těch jejich výplodů už dost.

doplněno 08.09.12 13:28:

jo,,co nás krmí těma televizníma kejdama,tak si radějí stáhnu film a telku jedině na zprávy. A dokumenty a přírovědecké filmy. Sem tam se něco najde. .na prog.2

Datum: 08.09.12 12:34
avatar

Jo, tak ty nemám ráda! Leze mi to na nervy, někdy tak, že mám chuť tu telku prodat!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.09.12 12:04
avatar

Neznám žádný český seriál. Těch pár útržků, které jsem viděl, mě od české produkce dokonale odradilo.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.09.12 12:43
avatar

Kdysi jsem viděl asi dva díly hospody, kousek ulice a pár minut ordinace nebo čeho. Nechápu, kdo takový sračky točí, jak přesvědčej lidi v tom hrát nebo na tom spolupracovat a kdo to všechno platí.

Národ je strašně ubohej, diváci na to čuměj jak bezmozci, ženský ráno ve vlaku řešej, že už je září a už se zase valej seriály a je jich tak strašně moc, ale maj směny, tak je strašně mrzí, že to nebudou stíhat, blabla. To samý superstáry, manželky, hotely a farmy. To někdy vidět tak tu televizi vyhodím ze zavřenýho okna.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: zabu
Datum: 08.09.12 19:09

Já ne. Já na ně nekoukám. Tak se mi ještě nezprotivily. Je fakt, že se celkově už tolik nekoukám, protože díky seriálům, není na co.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.09.12 19:26
avatar

Jsem televizí tak otrávená, že sleduji jen Vraždy v Midsomeru a romantické filmy od Rosemundy Pilcherové nebo I. Lindstomové anebo české filmy pro pamětníky. Jinak nic jiného, ani zprávy, nic. Jedině tak ještě na Večerníček se chystám, až dítko bude trošku větší. Jinak mně televize nebaví. Jo - líbil se jen seriál Proč bychom se netopili, a Česká televize u posledního dílu seriálu vysílaného teďka o prázdninách změnila vysílací čas. Místo ve 20 hodin ho dala už v pět odpoledne. Prostě kreténi na entou. Prý kvůli tomu, že bylo výročí povodní v Praze, co byly před 10 lety. Tak dali jakousi starou vykopávku Hvězdy na Vltavě. Ten večer jsem myslela, že televizi chytnu a vyhodím z okna ven. Nakonec jsem si našla poslední díl seriálu na internetu a dodívala na notebooku. Seriály - nové typu Ententýky, Obchoďák - no asi je to pro jinou věkovou kategorii. Viděla jsem jen kousek z těch Ententýků a musila jsem to vypnout. Takové blbiny tam řešili. Jako jestli bude první sex po porodu stejný jako před tím. Fakt velmi záživné téma do seriálu. Tak asi tak.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.