Zaklínač - kniha

Od: Datum: 20.05.15 18:28 odpovědí: 3 změna: 11.06.15 16:59

Dobrý den. Chtěl bych se zeptat jak jdou všechny díly Zaklínače (kniha) za sebou? Mám v plánu si je přečíst, ale nevím kde začít. Na internetu jsou nějaké informace o ságách, ale já je nechápu. Můžete mi poradit jaké díly si přečíst a jak za sebou?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: host
Datum: 20.05.15 19:40

První je podle čísla na obálce Poslední přání, další je Meč osudu ... poslední, sedmá je Paní jezera. Určitě to bude někdo vědět přesněji.

Datum: 21.05.15 18:25

Krev elfů, Čas opovržení, Křest ohněm, Věž vlaštovky, Paní jezera. Poslední přání a ta další jsou spíše povídky, které Gerald spojuje.

Datum: 11.06.15 16:59

Doporučuji nejprve přečíst povídky- Poslední přání a Meč osudu, potom knihu Bouřková sezóna a pak až začít číst samotnou ságu- Krev elfů, Čas opovržení, Křest ohněm, Věž vlaštovky a nakonec Paní jezera.

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.