Jak drží na hlavě čepička kardinálů?

Od: Datum: 08.03.13 13:30 odpovědí: 9 změna: 08.03.13 16:53

Dívali jsme se dnes na přímý přenos inaugurace prezidenta. Diskutovali jsme a mimo jiné došlo i na otázku, jak se upevňují a jak mohou držet ty malé čepičky na hlavách kardinálů? Našli jsme pouze, že se jmenují solideo, ale jak mohou držet třeba na úplně holé hlavě, to jsme se nikde nedozvěděli. Ví to někdo z vás?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: koudalak*
Datum: 08.03.13 13:53

je to velice jednoduché. Mají v hlavách tak prázdno, že stačí aby jim jiný pánbíčkář vymluvil do hlavy dírku. Rozdíl atmosférického tlaku proti vakuu v jejich hlavách čepičku bezpečně podrží na místě;) .

Datum: 08.03.13 14:46

tak si vem cepici a ohrn ji nahoru tak at je zakladna stejna, drzi? :)

doplněno 08.03.13 17:44:

dyt rikam vemte si klasickou zimni cepici a ohrnte nahoru to tak, aby byla velka jako ta jarmulka nebo jak se tomu rika, tak co, drzi? :)

Datum: 08.03.13 15:07

Ahoj, Solideo, už mě napadlo to samé a na odpověď jsem nepřišla.

Když si natáhnu na uši pleteného kulicha a vyrazím na běžky, čepice drží. Ale ty opravdu malé a mělké placičky, když se třeba kněží klaní, nevím, jak to může držet. Navíc na holých hlavách.

Mám jen jedno řešení - vteřinové lepidlo. Ale to nevím, ouuu, opravdu nevím...*plac*Jaga.

Od: ccc
Datum: 08.03.13 15:12

Všiměte si, že mají pod bradou matičku.

Datum: 08.03.13 15:16

A tatíčka mají kde?

Datum: 08.03.13 16:23

Babuško! *haha*

Datum: 08.03.13 15:15

No vím jistě, že se nijak nepřievňuje, opravdu na hlavě jen leží. A prostě drží *smich* už jsem viděl nasazovat si ji a sundávat několik kněží, biskupů i kardinála, prostě ji vzali a položili na hlavu, toť vše :)

Dokonce jsem si ji jednou sám zkoušel. Držela

doplněno 08.03.13 15:16:

*nepřipevňuje

Datum: 08.03.13 15:15

Odpověď na otázku sice neznám, ale musím upozornit na to, že na inauguraci prezidenta nebyli kardinálové (toho času ve Vatikánu), ale biskupové. Kardinál chodí v červeném oděvu, biskup má ten černo-fialový.

Od: pest®
Datum: 08.03.13 16:53
A to jsou přesně ty věci mezi nebem a zemí :-D :-D :-D

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.