Co vám vadí na veřejném a politickém životě?

Od: Datum: 05.09.12 18:26 odpovědí: 9 změna: 07.09.12 10:10

Moje otázka je prostá :) Co právě vám vadí na veřejném a politickém životě? :)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: kotatko*
Datum: 05.09.12 19:06

Dobrý večer,mati.Vadí mi toho hodně.Lidé jsou k sobě bezohlední,sobečtí.Nevím,co budou dělat třeba děti dnešní mládeže,která má oblibu v drogách,alkoholu a vraždách,třeba jen pro 50 Kč,Nebo týrat slabší,nemohoucí i invalidní lidi.A politika?Tu nezajímá,jestli podle nich spodina má nebo nemá na léky,bydlení nebo jídlo.Oni mají své sta tisíce jisté! Je naše starosti netrápí,ale nám se zdraží úplně všechno.Od nutných potřeb pro děti, až po jídlo.A co důchodci,nebo maminky samoživitelky.Nikdy jsem nezažila tolik bezdomovců,a doslova lidí až na dně svých sil.Je to smutné,co se stalo od roku 1989.Hezký večer Vám přeje kotatko.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.09.12 19:59
avatar

no především to,že je to tu k zblití. Jedinej trochu šťastnej je právě ten, kdo to nevnímá.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ron*
Datum: 05.09.12 20:05

Vadí mi ta beznaděj. Jedni odejdou, přijdou další a snad ještě horší. Má vůbec cenu chodit k volbám? Žádná strana snad ještě své sliby nesplnila. Čím více člověk pracuje, šetří a žije slušně, tím víc mu můžou vzít. A vezmou!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.09.12 20:36
avatar

Bylo by to na dlouho ale nejvíc mi vadí chamtivost a závist lidí, lidi by si měli uvědomit, že život je krátký a rozhodně ke štěstí nepotřebujete nemovitosti, drahé auto a plný strožok peněz.Mezilidské vztahy jsou poslední v žebříčku hodnot a lidi se škatulkují už od školky jaké mají oblečení, v jakém jezdí autě, zda mají bazén... K politice snad jen tolik, že mi vadí úplně vše, rozprodaná a rozkradená republika, lži a dezinformace politiků a médií.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lll*
Datum: 05.09.12 22:12

Neodvolatelnost politiků, a nedemokratický přepočítávací koeficient při volbách, který způsobuje nerovnost kandidátů a zvýhodňuje velké strany.

A že jsou lidi hamižný? No přizpůsobili se. Co taky mají dělat jiného ve společnosti, která je na hamižnosti postavená.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.09.12 23:39
avatar

Mě především vadí přetvářka, lži, hlavně populismus u politiků...přijde mi to odporný ://, ale neberu to jako znak dnešní doby, nemyslim si, že by kdy dřív byli lidé nebo politici lepší, mravnější...Ne lidi jsou prostě svině :) Záleží na nastavení systému, jak si s tim dokáže poradit a narozdíl od většiny lidí v téhle zemi se mi zdá, že jsme na dobré cestě- že se vzduch začíná pročišťovat :) Nechápu ty, co si stěžují na dnešní dobu...jistě- platy jsou nízké, málokdo se má extra pohodlně, ale copak nemají co jíst? Nebo si myslí, že jako jediní musejí pracovat a ostatní se válí u pláže nebo co?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.09.12 01:16
avatar

Neslušnost a nepoctivost.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ladaadal*
Datum: 06.09.12 11:08

Stejná otázka, jako: co vám vadí na svrabu a neštovicích - odpověď je stejná.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 07.09.12 10:10
avatar

Přestřeleno...

Svrabu i neštovic se teoreticky relativně snadno/rychle zbavíš...

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.