Co způsobilo zemětřesení v Nepálu?

Od: Datum: 18.05.15 19:26 odpovědí: 6 změna: 18.05.15 21:20

Ahoj. Tak jsem se dozvěděl, co vlastně způsobilo to hrozné zemětřesení v Himaláji. Kamarádka mi pověděla, že se dozvěděla, že bývalý Pražský šéf MuDr. Pavel Bém, se zase vydal zdolat nějakou z osmitisícovek. A že si to Himaláj nechtěl nechat líbit a tak ho chtěl setřepat. Jen nevím, jestli se to nakonec povedlo. Nevíte, někdo něco o tom?

Upozornění od sys strejc 18. 05. 2015 19:39:40
Dělat si srandu z tak velikého neštěstí mi přijde přinejmenším primitivní!
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 18.05.15 19:36
Zemětřesení způsobil pohyb litosférickych desek, ostatně jako snad každé zemětřesení..
Datum: 18.05.15 19:39

Zdravím Vás pane kolego,

Nevíte, někdo něco o tom?

Jako o čem, zdali pan Bém spadl, nebo zdali tam byl v určitou dobu, nebo jak správně odpověděl pan Martin?

Od: qt
Datum: 18.05.15 19:45

Humor typického přispěvatele komentářů na Novinkách.

Datum: 18.05.15 20:27

Ahoj. Hoši, vy se berete nějak moc vážně a tady šlo spíš o toho neřáda Béma. Ze zemětřesení a vzniklých potíží tamních lidí, si nikdo srandu nedělá. A ani nechtěl.

Datum: 18.05.15 20:32

Nevím naštěstí o Bémovi vůbec nic. Ani mě nezajímá.Jelikož se na Everest už nedostane, protože ho nemá kdo vynést, asi mu nezbývá nic jiného než cestovat jinde. Ale jako necitelný humor to rozhodně neberu. Někomu se to líbí, někomu se líbí něco jiného. Nevím proč se někteří pohoršují.

Datum: 18.05.15 21:20

Není to sice úplně můj šálek kávy, ale dovolím si se syslem nesouhlasit.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.