Rovnátka na okrasu

Od: Datum: 18.05.15 18:02 odpovědí: 3 změna: 18.05.15 21:19

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, jestli je možné nosit běžný rovnátka na prvno, jen tak na okrasu, a ne přímo proto, aby se srovnali zuby. Prý je jedna holka měla přes 5 let na okrasu, tak proto se ptám.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 18.05.15 18:52
avatar

no to asi tezko, ale jsou i okrasne druhy s kaminkama a zlate atd

Ohodnoceno: 0x
 
Od: faithoncemore*
Datum: 18.05.15 19:07

Dobrý večer, připomněl jste mi mne samou v mládí - jako správná intelektuálka v tvídovém saku z půdy, s dlouhými neupravenými vlasy a s hlavou plnou líhnoucích se veršů jsem opakovaně navštěvovala oční oddělení, zdali už se mi konečně nezkazil zrak a nemohla bych dostat brýle... no já si myslím, že ona slečna měla jen zdravý způsob, jak se vypořádat s pozornostní, kterou věnovalo okolí jejím zubům s rovnátky - prostě vzala to za správný konec, za rovnátka se nestyděla a udělala z toho přednost Pěkný večer.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.05.15 21:19
avatar

Je možno nosit, co chcete. Ovšem okrasa zprostředkovaná rovnátky se mi jeví poněkud problematickou.

Pod rovnátka se běžně dostává jídlo a nositelé rovnátek musí zuby a zámečky čistit mnohem pečlivěji než zbytek (křivozubé) populace. Kromě toho je sice moc fajn, že se na nositele rovnátek nepohlíží jako za mých mladých let. Říkalo se jim šišlátka a jejich majitel byl jimi absolutně zostuzen a znemožněn a chodil kanálama. Kvůli tomuto přístupu jsem ve svém raném mládí rovnátka odmítla a jsem pidlozubá. Ale že by to byla extra paráda, byť by rovnátka byla vyšperkována zlatem a diamanty... Je to věc názoru.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.