Vinna Nezkušenost

Od: Datum: 04.09.12 17:20 odpovědí: 13 změna: 05.09.12 15:29

Pokud jste teď se dívali na zprávy Novy, tak dcera kancléře prezidenta Weigla nebude sedět za nehodu, smrt kamarádky.
Nebyla vinna! nehodu zavinila řidičská nezkušenost! Takže jak bude ta Nezkušenost stíhána? Tady máte návod. Kde jsme se to dostali...ach ta spravedlnost.
http://search.seznam.cz/?q=dc…GwN&aq=&oq=&sourceid=top&thru=

Myslíte, že VY byste se z toho dostali?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 04.09.12 17:24
avatar

Co na to říct... je to přece prominentní zmetek, jako Rollins, jako ten blbec, co porazil Vietnamku a pak to mimosoudně vyrovnali (jméno si nevybavím). V našem Absurdistánu se nedivím ničemu.

Ale ráda bych veděla, jak se k tomu staví rodiče oné mrtvé kamarádky.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: skye*
Datum: 04.09.12 17:43

Ale to si pletete, ona BYLA uznána vinnou - proto dostala trest. Kdyby jí uznali nevinnou, nenásleduje logicky žádný trest. Můj názor je, že si vězení nezaslouží. Nepřekročila rychlost, nepila, nebyla zdrogovaná. Byla to jen souhra špatných náhod. Takže trest ano, způsobila smrt, ale ne svým špatným nebo nedbalým jednáním.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: buss
Datum: 05.09.12 14:08

způsobila smrt, ale ne svým špatným nebo nedbalým jednáním.
Takže čím, za co tedy soud? Vycházím jak jsem psal ze zpráv Novy.
Lidi, tak se v podobných případech braňte, souhra náhod..., řídil jsem, nezkušený, jel jsem rychle, nezvládl, strom u silnice.. no souhra náhod, že. Fajn precedens. To je jako obhajoba, byl ožralý, takže nevěděl co činí..., snížení schopností...
Kdo se v takovém zástupu postaví za prostý lid, za vás?

Od: paaja*
Datum: 05.09.12 14:38

bussi, za prvé: zprávy TV Znova nepovažuji za seriózní a přesný zdroj informací. Tam je vše podřízeno tomu aby zpráva byla řádně nafouknutá, "šokující" a upravená pro prosťáčky, kteří potřebují jenom materiál pro nadávání na všechny a všechno, bez toho, aby si informace někde ověřili.

za druhé: v příspěvku tvrdíte, že nebyla vinna, což je lež nebo vaše neinformovanost a na to reagoval skye. Viny nebyla zproštěna, byl jí jenom zmírněný trest z vězení natvrdo na podmínku

za třetí: jak už jsem tu psal, rozsudek mi připadá úměrný jiným podobným případům, kdy se nejednalo o úmysl, ani nedodržení předpisů. Za tyto činy se obvykle do vězení většinou neposílá. Samozřejmě, z pohledu pozůstalých je za to trest smrti málo, ale o vině a trestu rozhodují soudy, mimo jiné i na základě podobných už vyřešených případů.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: hop®
Datum: 04.09.12 17:45
avatar

MY? Jako obyčejní lidé? Asi řečnická otázka, že?

Vždyť my průběžně odsí*áme veškeré průse*y našich demokratických vládců, nejen finanční. A nemusíme ani nikoho zabít či zranit...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.09.12 09:11
avatar

Snažím se nezamýšlet se nad tím, co nemohu ovlivnit. Jen se najeduju a zvednu si tlak až na půdu a stejně se nic nezmění, ale někdy to nejde. Za to, že chlápek nakreslil politikům na plakátech tykadla, za to si jde sednout. Za věc, která se ani snad před trestný soud neměla dostat, ale měla to řešit přestupková komise. Zaměstnal kolik soudů? A dostal to natvrdo! *bzum* Plakáty se sundají, ale poškození zůstává. Je to smutný, tragický příběh.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: k2
Datum: 05.09.12 12:49

Doporucuji si doplnit informace. Nesel si natvrdo sednout za to, ze maloval politikum tykadla, ale za to, ze odmitl obecne prospesne prace narizene soudem. Pokud Vam obecne prospesne prace za vandalismus prijdou moc tvrdy trest, tak mate divne vnimani sveta.

P.S.: Sam dotycny vytvari pred medii obraz mucednika (dobrovolne vydani se PCR v primem prenosu pri protivladni demonstraci)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: paaja*
Datum: 05.09.12 09:26

... a kde prosímvás čtete, že nebyla uznána vinnou? Dostala podmínku, zákaz řízení a platí několik set tisíc odškodného. Jednalo se o nedbalostní trestný čin. V této kategorii se vězení natvrdo obvykle nedává - ať se jedná o prominenta nebo plebs.

Korupce a klientelismus tady určitě kvete ale zrovna v tomto případě jste střelil vedle.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.09.12 13:01
avatar

Áha, to jsem taky nevěděla, díky za objasnění.:)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.09.12 14:19
avatar

Bussi, a Vy se divíte? Ne, že. Jen jste stejně jako ostatní rozezlen. Tady v tom našem českém Blbákově si mohou VIP nadlidi dovolit beztrestně zcela vše. Akorát tedy MUDr. Rath zatím sedí ve vazbě... zbytek si vesele užívá nakradených peněz. Na druhou stranu, no škoda, že u nás se nesoudí na základě precedensů jako v americkém právu, tohleto by přeci precedens byl jako Brno, no neeee?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: buss
Datum: 05.09.12 14:26

A ještě tu máme prezidenta..., počkáme. No co, spravedlnost, rovnost...

Od: k2
Datum: 05.09.12 14:40

Jaky trest byste v roli soudce dala tedy te holce Vy?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ridic
Datum: 05.09.12 15:29

Já bych jí dal taky podmínku - udělala chybu a zabila, ale bourat rozhodně nechtěla. Pocit viny bude mít do smrti. Asi něco jako trestat kriminálem někoho kdo neuhlídá vlastní dítě, a přitom šlo o vteřinu nepozornosti...

Zato Janouška bych poslal natvrdo na 10 let do kamenolomu.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.