Prodloužení opasku

Od: Datum: 03.09.12 20:58 odpovědí: 6 změna: 14.09.12 00:33
Dobry den,
Mam dotaz. Objednala jsem pres internet pasek, ktery je bohuzel maly. Nevite prosim jestli v Praze existuje nejake misto kde by pasky prodluzovali? Pripadne kde a jak se pohybuje cena?
Moc dekuji za tipy!

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: korsika*
Datum: 03.09.12 21:43

Nevím, jestli lze pásek prodloužit, aby to nebylo vidět. Mám jeden letitý, můj nejoblíbenější, koupený z tmavě hnědé matné kůže s masivní sponou Levis. Pásek už byl ošklivý, tak jsem šla do obchodu, kde opravují kožené oblečení a batohy atp. a udělali mi pásek nový se starou sponou - prostě ustřihli kus pásku, vyrobili dirky a přimontovali původní sponu

Od: maslicka
Datum: 03.09.12 21:50

A mohu se zeptat kde jste si to nechala delat a kolik vas to stalo? A udelaji to na pockani nebo alespon do druheho dne?
Od: korsika*
Datum: 03.09.12 22:05

U nás je to takový zastrčený obchůdek a nad ním cedule opravy koženého oblečení a batohů. Spravují tam i zipy apod. ale do jakého oboru konkrétně to spadá, to netuším. Brašnářství? Pán mi pásek udělal do druhého dne a platila jsem 400,- Ale vybírala jsem si pěknou pevnou silnější kůži

Od: maslicka
Datum: 04.09.12 00:37

aha, takže to nebylo v Praze?

Od: jokr
Datum: 12.09.12 20:17

Toto je práce pro řemeslníky, co se brašnáři zovou...

Od: body
Datum: 14.09.12 00:33

Co takhle,ubrat v pase pár kilo. Utahování opasků je dnešní trend.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.