NUTREND Carnitargin Gold

Od: Datum: 03.09.12 11:34 odpovědí: 1 změna: 03.09.12 17:45

Vyzkoušel NUTREND Carnitargin Gold, protože s tím má jeden můj znáný dobré zkušenosti.
Docela to funguje i na mne. Ale chci se Vás zeptat, co byste doporučili přímo mě.
Je mi 53 let a vážím 80 kg a měřím 185 cm, takže moc hubnout nechci.
Ale potřebuji něco pro kondici, abych neusínal v autě, když jedu z práce domu a tak podobně.
Děkuji za odpověď.
Vacek

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.09.12 17:45

Tak pripravek ktery si sem vlozil je na spalovani tuku. To ty ale nechces. Chces neco pro kodici a nebo neco proti unave? Na unavu toho funguje strasne moc, co se tyce takovych doplnku je pro me nesmysl kupovat nejake dopnky proti unave za nekolik set korun, kdyz stejne pomuzou v lekarne kupovane tablety KOFEX, coz jsou vlastne kofeinove tablety. proti unave docela dobra vec. No a na kondici je dobry proste sport. Nedokazu poradit pripravek, kdyz nevim jak moc se hybes, sportujes, co delas.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.