Vůně Chupa Chups-Love Traps

Od: Datum: 02.09.12 13:17 odpovědí: 4 změna: 12.12.12 12:31

Pomůže mi někdo prosím sehnat toaletní vodu od: Chupa Chups-Love Traps Divine Paradise (modrá).

Nebo poradit kde by byla ještě k sehnání. V Praze ji nemůžu sehnat, tak možná ještě někde v menších městech.

Děkuji moc za odpověd´!

Mája

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: mia*
Datum: 27.09.12 11:01

Taky marně hledám Chupa chups Love Trap - Divine Paradise byla to nejlepší voňavka kterou kdo vymyslel, když jsem prošla všichni jéé ty voníš... dám si jakoukoliv jinou vonavku i drahou a nikdo nic necítí :( škoda že jí zrušili...vždy se zruší to ce je nejlepší...

Od: mitote
Datum: 05.10.12 21:29

Mám stejný problém, oběhávám drogérie a parfumérie a nic, ani na internetu (na což jsem dost spoléhala). Měla jsem s ní úplně stejnou zkušenost, vydržela celý den, a každý si hned všiml. Teď když zkouším i ty dražší vůně, nestojí to za nic (např. vůně Adidas nevoní vůbec!)

Áchjo, co je dobré, jde pryč :(

Od: maxmax
Datum: 01.12.12 21:56

Joo máme smolíka..., velká škoda. Taky to nechápu..., to co jde na odbyt..., zavedené vždycky odbouchnou. To jsem měla s barvou na vlasy..., rtěnkou a teď tohle... :(

Od: gebls
Datum: 12.12.12 12:31

Měla jsem stejnej problem...pátrala jsem a zjistila,že k nám už se nedováží. Takže ji seženeš jen za předpokladu,že znáš někoho na Slovensku...tam je maji. :)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.