Elektrická přípojka

Od: Datum: 01.09.12 13:18 odpovědí: 2 změna: 01.09.12 15:02

Dobrý den,

nevíte, prosím, někdo, jak je to se zřízením elektrické přípojky pro nebytové prostory? Uvažuji o zřízení přípojky (3 fáze, jistič 20A) na jedné manipulační ploše. Než půjdu na E-on tak bych chtěl mít alespoň trochu představu, jak takové zřízení probíhá, ale hlavně, kolik stojí. Je mi jasné, že mi nikdo neřekne přesnou částku (vzdálenost od rozovodové stanice, ...), ale alespoň nástřel, vysvětlení jak se na nákladech podílí, kdo platí např. rozvodovou skříň (chtěl bych na pozemek dát takovou tu "stavební" - bude to problém)?

Díky za každou radu.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 01.09.12 14:35

Velmi obecně a rámcově:

Pokud je přípojka budována do 50m (tzn. kabel k Vaší přípojce newsmí být delší než 50m), hradí její realizaci E.ON. Přípojka končí osazením nožových pojistek v přípojkové skříni.

Vy platíte rezervaci za požadovaný příkon - platba za jistič (500 kč za A = 10000 kč), platíte zbudování elektroměrového rozvaděče, včetně revize (možno použít prefabrikovanou nebo plastovou), výjezd technika k osazení elektroměru a tuším že po Vás budou chtít nějaký správní poplatek.

Pokud bude technicky možné přípojku zbudovat, měl by jste se do 20000 vejít.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: tesi05*
Datum: 01.09.12 15:02

Díky za Vaši odpověď. Byl jsem právě na pochybách s tím hrazením ze strany E.on v případě, že se nejedná o bytovou přípojku, ale jak píšete, nehraje to roli.

Pěkný zbytek dne.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.