Kdo se k tomu přizná?

Od: Datum: 15.05.15 22:44 odpovědí: 52 změna: 12.06.15 10:45
avatar

Dobrý den, zde je poměrně čerstvá zprávička. Tak, kdo z Vás se přizná, že to vyhrál? Zdravím!

Citace: "Miliardový Eurojackpot vyhrál Čech: Rekordní výhru v evropské loterii Eurojackpot 2,466 miliardy korun vyhrál sázející z Česka."


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 16.05.15 00:45

Kruci... a to jsem si říkal, že bych si mohl konečně taky někdy něco vsadit...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.05.15 00:48

Výhra je to rekordní, ale upřímně řečeno - osobně si nedokážu představit, co bych s těmi penězi dělal. Ona to není žádná sranda takové peníze nějak rozumně uložit / investovat.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.05.15 00:52
avatar

ja vyhral 100kc na cz svycarsko a cr francie *smich* bohac! *smich*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.05.15 06:19
avatar

Týýý jóóó, to musí být! *sok* Občas, když nemohu spát, přemýšlím, co bych dělala, kdybych měla neomezenou sumu peněz. Když bych si pořídila všechno co potřebuji, pak už bych asi nevěděla. Nemám kamarády v horní vrstvě, příjde mi srandovní, soutěžit o to, kdo má lepší kabelku nebo neco. Asi bych vyjela do velkého, neznámého světa. Ale asi bych se bála. :-D Mému šestiletému vnoučkovi je to jasné: Kdybych měl moc peněz, tak bych koupil dva domy. Velký pro nás, my jsme 4 a malý pro tebe a Dorku. A pak bych si koupil hnědé nebo černé čočky do oči. Hnědé oči jsou krásné a já je mám modré. *vtip*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: klika
Datum: 16.05.15 08:34
Tak já se přiznám.
Já to nejsem !
Kdyby ano, tak asi by mě už kleplo a nepíšu tady
Ohodnoceno: 0x
 
Od: ben®
Datum: 16.05.15 09:59
avatar

Dobrý den, no, já také nejsem ten výherce a pokud bych byl, tak by mě to určitě potěšilo (ale, také přineslo starosti). Jenže, já nikde nesázím, tak nemohu výhru ani očekávat. Ale, stejně to musí být krásný pocit, který nyní zažívají ti sázkaři této loterie, když si uvědomí, jakou radost svým nevyhraným vkladem a sázkou způsobili tomu výherci. Oni mu na tu výhru pěkně přispěli ze svého a nic za to nechtějí. Jo, korunka ke korunce od sázkařů a jeden se potom zaraduje.

Je to hezké a takové vzájemně lidské sponzorování a výpomoc . Zdravím!

Od: buss
Datum: 16.05.15 10:08

Kdyby se k tomu přiznal. tak je ..., pak by toho litoval, protože by byl furt otravován o podarování. Nezbláznil bych se, peníze jsou svoboda, ne čumět do peněženky co tam je. Kopa lidí má zájmy, kde by to strčili, od bydlení po cestování a někteří s penězi ani neumí zacházet. Kolik jich to už rozfofrovalo. Naději má kdekdo.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.05.15 10:14
avatar
Někdo mi říkal nějaké velké %, např 90% výherců částky nad x milionů by si přáli nikdy nevyhrát. myslím, že to ustojí málokdo.
Vzájemné sponzorství není nová myšlenka, fungují na tom pojišťovny a samotný socialismus a jak víme, nikdy se to nerozdeli spravedlivě. Pojišťovny jsou kapitola sama pro sebe...
Ohodnoceno: 0x
 
Od: ben®
Datum: 16.05.15 10:24
avatar

Dobrý den, jo, to sázení je taková pravidelná platba naděje. A ty pojišťovny také. Tu výhru snad vyplatí bez problémů, ale u pojišťovny se ještě mohou cukat a odkazovat na své podmínky (když mají plnit). Snad bych ještě přidal i platbu za prodlouženou záruku, což je také platba naděje.

Zdravím!

Od: dexx®
Datum: 16.05.15 10:55
avatar
Při mojí smůle bych ten výherní tiket ztratil.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.05.15 22:53

Ahoj. Ano, ani já nejsem po pátku nechutně bohat. Ale pozor, na neděli mám políčeno. Jeden a ANO. Za 40 Kč. Skoro je mi líto, že jsem tomu našemu soukmenovci, nějak aspoň drobně, nepřispěl taky. Bavili jsme se na tohle téma s kámošem a on vyjevil nahlas myšlenku, že by ty nechutně velké prachy dal do Švícarské banky a výnosy, by nechal posílat na účty, některých prověřených nadací. To není, až tak nějak zcestná myšlenka. Co říkáte?

Jinak, přiznávat a chlubit se, se nedoporučuje. To radí prý i SAZKA.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.05.15 23:20
avatar

No, já si vsadím sportku tak 3x do roka a jednou za pár let chytnu pátou ...

Hele, nebude blbý s tímhle jezdit do práce?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.05.15 23:35
avatar

Hele, zelený auto nee.

Jinak, já se přiznám, letos jsem vyhrál ve sportce, Rothschild se klepe přede mnou strachem, protože za těch 900,- Kč co jsem vyhrál, si ho koupím...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ben®
Datum: 16.05.15 23:35
avatar

Dobrý den, myslím, že to hloupé nebude. Pokud pracujete v dobrém podniku, tak se to autíčko na parkovišti ztratí a nebude tam vyčnívat. Toto je prý obrázek z parkoviště před firmou ČEZ v 6 hodin ráno (možná jsou to auta odborových bossů). Zdravím!

Datum: 17.05.15 17:26
avatar

No. Co na to napsat? Snad jen tolik, že za peníze si člověk vše nekoupí. Nekoupí si zdraví, nekoupí si spokojený vztah, děti, štěstí ... Bude mít jen hodně europapírků, které mu mohou život obrátit zcela naruby.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: kcin
Datum: 17.05.15 17:40

2,466 miliardy je strašně moc peněz. Pokud bych je já vyhrál a nekleplo by mě na místě, byl bych finančně zajištěn já, moje děcka a takhle další aspoň 4 generace. Jenže mít obrovskou sumu peněz a do konce života nehnout prstem? ne, to by mě nebavilo. Si představte že za 40mil. (přehánim) si koupíte vilu o výbavě nemluvě, pak auto dejme tomu za 20mil. a jste šťastný. Jenže pořád vám zbyde 2,406 miliardy. Fajn, za pár mega si koupíte několik zbytečností ale pak už nevíte co dál si koupit. Investovat do něčeho nemá smysl, nepotřebujem vydělávat. Zbejvá darovat něco bezmocným (děcka, zviřátka). Ale pořád i po tomto všem máte nechutně moc peněz. Takže pokud vás někdo nezabije, zaručeně vám z nich šibne. Sázim pár let, výhry max. v řádech ticíců. Tohle bych vážně vyhrát nechtěl.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.05.15 19:27
avatar

investice je to nejdulezitejsi, co s takovymi penezi musite udelat, nikdo vam nezaruci, ze ty penize budou mit porad takovou hodnotu do budoucna... Naopak vlastnictvi apod investice do technologii a firem a nemovitosti po celem svete. Kazdopadne nic takoveho se neda ocekavat od normalniho pepy z fabriky, co si par let kupuje po sichte tiket (nemyslim to nijak hanlive), takovy clovek nevi, co s temi penezi krome utraceni dal udelat.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.05.15 19:53
avatar

Pak už nastane doba kdy se na peníze nedíváš a musí ti být jedno kolik jich máš a kolik utrácíš. Cestuješ, nakupuješ, najdeš si koníčky které sis nikdy dovolit nemohl. Je ti jedno kolik peněz ti zůstane protože víš, že je nikdy nestačíš utratit. Investuješ do nemovitostí a neřešíš.

Pokud se nezblázníš a i přes ty miliardy neotáčíš každou korunu.

A i Pepa z továrny by si dokázal zaplatit člověka, který se bude o jeho investice starat. Proč bych měl já, když si můžu zaplatit člověka který to rád uděla.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: uska®
Datum: 17.05.15 22:32

Když jinak nedáte, tak já se přiznám - jsem to JÁ. Ale za co je utratit mne nenapadlo, vždyť vše ke spokojenosti mám. Tak jsem spočítala celou rodinu až do praneteří a prasynovců, prostě všechny co žijí. Je nás 36, peníze podělím 36 a nemusíme si v rodině závidět, každý dostane stejný díl. Dobrý nápad, že jo? *smich*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.05.15 09:59

Tak jestli je to někdo z poradny, největší pravděpodobnost je u pana Milana, neb poslední článek se zmiňuje o Pardubickém kraji (možná je tu i někdo jiný z dané lokality, ale o nikom dalším nevím). Výherci blahopřeji a zároveň ho upřímně lituji.

Další důvod, proč nesázet. Kdyby to náhodou vyšlo, tak mě klepne .

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.05.15 16:28
avatar

A babajaga? Ta je také z toho konce, ne? A udělá mejdan a konečně se uvidíme! *ua*Měla bych se objednat k holiči!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.05.15 10:11
avatar

Včera večer jsem to rozdělila. Kašlu na příbuzné, mají dost na slušný život a stejně by si záviděli, uložím vnučkám na školné a trochu do začátku, pro sebe si koupím elektrické vozítko, manželovi pro radost nějakou flintičku a malou, krytou sportovní střelnici, nechám postavit dva hezké domy pro nás a dceři, koupím dvě auta.

No a pak postavím veliký sociální dům s velkou okrasnou a velkou užitkovou zahradou, má vize je, že dům bude pro děti, pro zdravé i mentálně zaostalé, pro bezdomovce co chtějí pracovat a pro seniory. Každý bude pomáhat s tím co umí, třeba ta stará paní co byla učitelka bude dělat s dětmi úkoly, ten děda co byl zahradník se zase bude s pomocí dalších starat o zahradu...Bude tam malá ZOO, jen domácí zvířata, některá užitková a jiná pro radost. Můj muž si vymínil, traktůrek - sekačku a že tam bude sekat trávu, vnučka na zahradě skákací hrad, trampolínu a sportoviště. Měla bych velké plány a nemyslím si, že by ta výhra byla velká.

Až bych měla hotovo, pozvala bych vás všechny na grilovačku a pivo.:-D.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: buss
Datum: 19.05.15 19:51

Polský manželský pár se dva dny radoval, že vyhrál 93 miliónů...

Manželský pár z polských Katovic se chlubil svým příbuzným a známým, že vyhrál v loterii Lotto 14 miliónů zlotých (93 miliónů korun). Když si přišli pro svou výhru, ukázalo se, že je jejich tiket falešný. Oba tak skončili na policii, kterou přivolali pracovníci sázkové kanceláře. A pak se přiznejte! Dobrý nápad pohodit tiket s "výhrou".

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.05.15 20:13
avatar

Přítel mé kolegyně vyhrál 13 milionů. Chodila stále do práce, výplatu měla tenkrát asi deset tisíc a vždy říkala, že to je její kapesné, které může utratit, takže co si přála, to mohla mít. Zlato měla již před tím. A jinak, bydlení v domku měli, zařízení i elektro spotřebiče obnovili, koupili si nová auta, něco dětem a co zbylo, tak říkala, že to vlastně nejde ani utratit, že vše po čem toužili, již mají. Takže právě tyto miliardy, to je vlastně neštěstí, to nemůže nikdo utratit.

Opravdu jedině se podělit a udělat hodně radosti co nejširší přízni.

Domluvila bych se městským úřadem a nechala vystavět novou mateřskou školku, školu, příjemné bydlení pro starší občany - pečovatelský dům, psí a kočičí útulek, nadchod přes frektovanou silnici atd. Nějaké peníze by dostali hasiči, skauti, zájmové kroužky, kultura, sport, u nás by byla potřeba i nová knihovna, nezaměstnaní by dostali práci za 14000 korun na údržbě a úklidu města atd. Prostě zlepšila bych život občanům našeho městečka, jistě by se toho našlo více.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.05.15 20:46

Další důkaz toho, že cesta do pekel je dlážděná dobrými úmysly. Není každý takový dobrák jako Vy. I proto končí výherci loterií (a jiní neopatrní majetní) v lepším případě na psychologii, v horším dostanou betonové polobotky. Jak se prolákne, že někdo vyhrál, čeká ho peklo.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.05.15 21:04
avatar

Amper, asi máte pravdu, poštovní schránka by přetékala prosbami, před domovními dveřmi by stála řada prosebníků. Jistě by se našly i vyhrůžky, když nepomůžeš, tak mě budeš mít na svědomí, nebo ublížím tvé rodině.

A nějaká charitně pomáhající již letitá paní v cizině a notně známá, se zadlužila, protože chtěla stále pomáhat a snad si sáhla i poté na život? Něco jsem četla.

No nic, já jsem to nebyla, jsem z jiného kraje, takže můžu klidně spát.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.05.15 20:31
avatar
Bohužel,spíše bohudík to určitě ja nejsem.Sice mě Henry každý patek laka na koně,tryskac nebo ostrov a tomu mému říkám ze ho vyměním...tenhle patek jsem si nevsadila.předešlých tydnu asi 2x a kulový :)
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.05.15 21:09

Ahoj. Právě vám to tu Pohanka krásně a názorně představila, co by s těmi miliardami, šlo taky udělat. Netřeba se hned bláznit.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: buss
Datum: 21.05.15 08:16

Co je možné udělat pro peníze: Už od soboty tito "výherci" s různými verzemi toho, proč výherní tiket nevlastní, volají na call centrum firmy i na mobilní telefon Friedmanna."Do dneška na naše call centrum a na můj mobilní telefon volaly desítky lidí, kteří tvrdí, že v pátek vyhráli miliardy, většinou prohlašují, že výherní tiket ztratili nebo omylem vyhodili, a ptají se, co mají nyní dělat," řekl Právu Friedmann... Sazce se podle mluvčího už ozývají i lidé, kteří chtějí kontakt na výherce, aby od něj získali peníze... Přišly i nabídky k sňatku. "Jsou to většinou žádosti o finanční podporu, protože podle volajících třeba deset miliónů korun není pro výherce 2,4 miliardy žádná velká částka," řekl mluvčí..
Nefackovalo by vás svědomí? A pak se přiznejte a odstěhovat se na Měsíc.
A proto mlčet, než mít otrávený život.

doplněno 21.05.15 12:06:

babkazov: lépe mluvit za sebe, kolik jste měla v rukou, jaké máte movitosti, nemovitosti? Jen výplatu, důchod?

doplněno 21.05.15 12:35:

kririn, nebudˇte skromná, troškař, když už, tak už! Atˇ to stojí za to!

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ben®
Datum: 21.05.15 08:19
avatar

Dobrý den, jo, už jsem to také četl a je to síla. Zde je odkaz. Zdravím!

http://www.novinky.cz/domaci/…tky-falesnych-miliardaru.html

Datum: 21.05.15 08:38
avatar

Pročítám si rady psychiatrů, jak by se měl výherce chovat. Nic nápadného si nekupovat, neměnit zaměstnání, neradovat se příliš nápadně, neříkat to příbuzným... K čemu pak ty peníze jsou? Jen budou roky ležet v nějaké bance...? Nebo si někdo koupí půl vesnice někde v cizině a zůstane bez rodiny, bez přátel, bez mateřštiny? Ne, nechtěla bych takovou výhru ani za nic.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.05.15 09:33
avatar

jak už tady zaznělo: zajistit svou širokou rodinu tak na 2 generace (jako přilepšení, ne 100% plat), aby stále museli makat, což by pak byl nápor na jejich odpovědnost, aby to nerozfofrovali, ale to je jejich problém. :) Možná koupit nějaké pozemky pro strýčka příhodu a za zbytek zvelebit vesnici/město, kde žijete a prohlásit, že všechno je pryč...

No a pak se připravit na ten nápor zájemců o přípěvek na cokoli... třeba blbých 10 milionů, protože z těch 2,4 miliardy to přece nic není. To mě opravdu dojalo *smich*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.05.15 09:58
avatar

Já myslím,že by to zase takový problém utratit nebyl. Koupit domek u moře, k tomu nějaký přibližovadlo a jestě pár drobností "nezbytných" k životu, a jakej byl Eurojackopt.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.05.15 12:31

Takto utratíte nanejvýš pár desítek milionů. A nemyslím si, že je rozumný nápad ty peníze rozházet. Takto uvažuje jen ten, kdo má teď - s prominutím - holý zadek. Ten, kdo má nějaké povědomí o financích, bude se snažit ty peníze využít jinak. Ale takový člověk zase nebude mít holý zadek ani v současnosti. Ono totiž souvisí vše se vším.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.05.15 13:13
avatar

To co jsem napsal není moje osobní úvaha o naložení s penězi. Je to jen reakce na názory,že se takové peníze nedají utratit. Bylo to myšleno s nadsázkou,že se utratit dají, a pokud správně počítám,tak při současném kurzu dolaru,by ani Eurojackpot nestačil. Jestli jste si prohlédl i ceny u odkazů,které jsem uvedl, tak to opravdu jen "pár desítek milonů" korun není.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.05.15 10:37
avatar

Je vidět, že jsme, nikdo z nás, velké peníze neměl. Asi bychom správně měli uvažovat, jak peníze použít k tomu, aby vydělávaly a daly práci a chleba jiným lidem. A zajistily pohodlný život dalším pokolením s naším DNA, díky z příjmu plynoucího z nějaké výrobny, provozovny, továrny nebo nevím, jak to nazvat. :-D Všichni uvažujeme, jak bychom je utratili, jak bychom si a svým dětem, zpříjemnili život. Něco na způsob, po nás potopa. Neumíme jinak uvažovat. Tím to bude. *sok*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.05.15 11:07
avatar

takových už bylo, co investovali. Nechci se nikoho dotknout, ale těžko z dělníka udělají miliardy manažerem a aby měl na všechno lidi... tak to by brzy neměl vůbec nic. To raději ať utratí nebo nechá ležet na účtu s nějakým protekčním úrokem o kterém se nám ani nezdá a třeba to pokryje inflaci.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: kklaban
Datum: 21.05.15 11:15

No já to taky nevyhrál no kdybych to vyhrál, ihned bych obešel svoje nejbližší sousedy a odkoupil od nich pozemky. Pak bych dodělal konečně barák, kterej plácám z výplat jak to jde a asi bych si koupil Superba nebo něco od BMW. Pak bych jel s rodinou někam na dovolenou na 14dní. Otcovi bych koupil nový traktor, po kterým touží celý život, nechal mu opravit a modernizovat kravín a nechal rodičům opravit jeden polorozpadlý dům (dědictví). No a to je asi všechno. Jo a ještě jsem zapomněl, konečně bych si mohl dopřávat místo levného Braníku za 6,90Kč pořádnou Plzíňku.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: kirin*
Datum: 21.05.15 11:27

Takovou částku bych vyhrát nechtěla, stačilo by bohatě "jen" pár milionů. Vyhrát takovou částku přináši hrozný břemeno.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.05.15 20:35

Ahoj Kirin. Nevím, jestli to nějaká pravidla Euromiliard dovolují, ale třeba by jsi mohla, tu částku, přesahující oněh pár miliónů, přenechat dalšímu výherci do Jackpotu. Ale, má to jednu drobnou podmínku. Musíš si vsadit.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: buss
Datum: 22.05.15 20:35

Nechám se podarovat zbytkem...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 23.05.15 07:21
avatar

Jo a víte, že z téhle výhry se neplatí daně? To je co?! Musí to být na mrtvici, když stát uloupne, uloupí část? Kolik procent? Jan tak! *sok*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ben®
Datum: 23.05.15 08:00
avatar

Dobrý den, nevím, jestli se ptáte nebo to oznamujete. Ale, tato výhra zdaněna nebude a bude vyplacená celá - pokud se někdo o ní přihlásí v tom termínu. Zdravím!

Od: nikc®
Datum: 23.05.15 16:47

Připadá mi legrační, jak na poště pokaždý nabízejí losy se zvířátky nebo i jiné. Včera jsem čekala hroznou frontu na poště, pak jsem si zaplatila, co měla a pošťačka za přepážkou mi nabízela losy, tak jsem si koupila za 50 Kč zlatou rybku. Setřela jsem, vše a zjistila, že jsem vyhrála 50 Kč. Tak jsem šla na jinou poštu, opět hrozná fronta. Koupila jsem rozvnou další a nevyhrála:(. Kdyby ano, tak opět čekám frontu. A bylo vtipný, jak nabízely i ostatní pošťačky za přepážkou losy se zvířátky. Jeden pán řekl, že stejně nic nevyhraje a druhý taky.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.06.15 00:20
Ohodnoceno: 0x
 
Od: pepr®
Datum: 05.06.15 02:01
avatar

Gesto dobrý, ale chybička se vloudila.

Výherní čísla byla vsazena den před slosováním a jelikož se losovalo 15.5., tak pánovi na videu nějak neštymuje datum

doplněno 05.06.15 18:34:

Bene, na jiném serveru jsem četl, že podle čárového kódu (nebo čísla tiketu, teď nevím) jsou v tom pátém řádku jiná čísla, takže asi Photoshop.

doplněno 06.06.15 00:14:

@gotrekzagary: Takže jste trochu jinými slovy napsal to samé co já. Nevím co chcete rozporovat.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.06.15 22:08

Nechci to rozporovat, ale to datum 15.5.2015 nahoře je uvedeno u položky slosování.

Datum podání tiketu je pod čísly 13.5.2015, ale to tuším taky nesedí, protože to mělo být vsazeno den před losováním.

doplněno 05.06.15 22:27:

Tak tohle jsem našel na netu:

z obrazovky se mobilní aplikací dá sejmout kód ze spodku tiketu a tím zjistit skutečně vsazená čísla v pátém tipu: 12 19 25 32 44 / 4 7

čísla na pátém řádku na tiketu jsou zfalšovaná, z tažených čísel tam je jen ta 12, celý tiket nevyhrál ani kačku

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ben®
Datum: 05.06.15 07:27
avatar

Dobrý den, přestal jsem tuto "problematiku" sledovat, tak ani nevím, jak to dopadlo. A jestli je to video podvrh nebo pravda=? Nedovedu to posoudit, ale může to být i nějaká taktika toho výherce k zahlazení stop. Uvidíme, jaký bude další vývoj (a jestli budou další informace). Zdravím!

doplněno 05.06.15 18:40:

pepr - no, to je právě to, jestli se tomu videu dá věřit. Já si počkám na nějaké oficiální sdělení Sazky, zda byla výhra vyplacena nebo ne. Ale, díky.

doplněno 05.06.15 18:53:

cottonka - a teď si představte, že výherce možná neví, že vyhrál nebo je v nemocnici či někde v cizině. A ten termín k vyplacení výhry třeba zmešká. Hrůza!

 

Datum: 05.06.15 18:44
avatar

Včera říkali ve zprávách, že se výherce ještě nepřihlásil.

doplněno 05.06.15 19:13:

Poslouchala jsem to u vaření, tak mi něco možná uniklo, ale co si pamatuju, zástupce Sazky říkal, že je na to měsíc, dokud se nepřihlásí. Pak peníze zůstávají 1rok asi u nich na účtě, a až poté se to vrací těm pořadatelské zemi. Ještě jsem zaslechla, že říkali, že budou podávat inzeráty, aby se ten výherce přihlásil, jestli to náhodou nepropásl. Tak pokud nemá strach z tolika peněz, neměl by o to přijít. Asi jsem poslouchala Primu, ta má zprávy na svých stránkách.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ben®
Datum: 12.06.15 08:12
avatar

Dobrý den, tak, už se přiznal - viz odkaz. Zdravím!

http://www.novinky.cz/domaci/…tisic-dal-chodi-do-prace.html

doplněno 12.06.15 09:10:

zajda888 - toto video tady již jedno máme vložené. Je to zřejmě podvod.

Datum: 12.06.15 09:01


:)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.06.15 10:45
avatar

Ten výherce, ten má můj obdiv. Nedělal vlny, ale v klidu to rozdýchal a zapřemýšlel, co s takovým balíkem udělá. Nehnal se do toho a pak teprve přemýšlel a chodil, s hrůzou, se šekem a přemýšlel, kam ty to bezpečně složil. ;)

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.