Dopustil jsem se trestného činu?

Od: Datum: 15.05.15 19:42 odpovědí: 16 změna: 29.05.15 18:20

Čau, psal jsem si s jednou dospělou ženskou (40) erotický mejly, poslali jsme si fotky a ona mi pak psala, že se dívala na tu mou fotku a udělala si to kvalitně. A já jak byl nadrženej, tak jsem si mobilem nafotil hudrovadlo, pěkný - kvalitní fotky 8 mpix a poslal jsem jí to. A vona jako že tohle ne, že to se posílat nemá a ukončila komunikaci. Teď mám strach, jestli jsem to nepřepísk, zná mý jméno, město, ví jak vypadám, kdyby to dala polišům a vyblila nějakou storku, mohl by z toho být průser?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 15.05.15 19:48

Myslím,že to smaže a zapomene,stejně jako admin nebo syslové tuhle otázku.*bzum*

Od: hm®
Datum: 15.05.15 19:51

S ohledem na to, že před tím probíhala dobrovolná vzájemná tématicky příbuzná komunikace a vlastně to byla reakce na její mail, tak těžko, pokud to bylo jednorázové a už ji nebudeš dál nijak otravovat (když nechce).

Ale příště neblbni, mohlo by se to tvé umění někam dostat a třeba by ti to pak vadilo.

Datum: 15.05.15 19:52

Ahoj. Ještě to nemažte, protože něco uvedu na správnou míru. Hudrovadlo má ve výbavě patřičně vybavená žena. Jestli ho máš i ty, tak ho asi brzo uvidíme na YouTube. Tak, jak je to s tou tvou výbavou?

Od: bigdick
Datum: 15.05.15 20:00

Jo, já to napsal blbě, samozřejmě prostě jsem si vyfotil jaksi ehm toho, megapetarďáka... *hi*

Od: kcin
Datum: 15.05.15 20:15

Úd bude to správný slovo.

Od: sousedka
Datum: 15.05.15 20:14
Myslím, že bys potřeboval pár facek a pověsit za ... do průvanu !
Zaracha !
Zabavit telefon !
Od: buss®
Datum: 15.05.15 20:16

Já bych to viděl na zločin proti říši, trest dle mpixů..

Datum: 15.05.15 20:37

sousedka. Proč by měl mít zaracha? Proč zabavit telefon? Udělal snad něco špatného? Jestli někomu tazatel ublížil, tak jen sám sobě, protože bůhví komu svoje nevšední fotky poslal. Taky se mohou objevit někde na netu i s adresou, kde lze vyfocené spatřit i v reálu. Jen aby se neobjevily tady ve vlákně od Babči - zajímavé fotografie *smich*

Datum: 15.05.15 20:39
To bylo ironicky !
Že se puberťáci baví blbostma ...
Datum: 15.05.15 20:37
Od: dam®
Datum: 15.05.15 20:53

Uff, než se zajímavé fotky načtou, to samotné už je zabíračka. Jinak ty fotky jsou na absolutně samostatné téma a vlastní větev. K dané otázce - média jsou všemocná, víc není co dodat.

Od: hudrovadlo
Datum: 16.05.15 02:29

Netrap se jestli to byl ci nebyl tr. cin. Ciste vymenny obchod - nevzal sis za to ani korunu a nemusels ani platit! Vyhudroval sis pelikana, ona kacenu a jste si fit .. jak krasne .. :-D

Od: lovecdivozenek
Datum: 17.05.15 13:23

"ona mi pak psala, že se dívala na tu mou fotku a udělala si to kvalitně."
podívej, ona ti píše, že " udělala si to kvalitně", takže neváhej a pošli jí fakturu za dobře odvedené slkužby, jinak, byla to ona, kdo vygradoval komunikaci, tim směrem, kterým jsi šel ty, takže nevěš hlavu, je dlužnicí

Od: moula*
Datum: 17.05.15 15:03

Ničeho se neboj. A počítej s tím, že se ozve a bude chtít všechno a v reálu !

Od: jirkazxc
Datum: 26.05.15 21:31

A je to ona nebo on? Toť otázka.

Od: ruda12
Datum: 29.05.15 18:20

Zavřít do ústavu a vykastrovat...

:(

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.