Co dělat,když chodíte s holkou a smějí se vám

Od: Datum: 08.06.13 12:09 odpovědí: 8 změna: 08.06.13 15:01

Ahoj. Chtěl bych se zeptat, začal jsem (skoro) chodit s holkou, solužáci to určitě neví a šel jsem s ní včera z oběda, jen jsme si pokecali 20 sekund, dojdu do školní šatny a polovina lidí hned ,,se nezdáš ,, a takové kecy. Hrozně mě to vytáčí. Nevíte co se dá s tím dělat?

Díky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 08.06.13 12:21

Ignorovat. Jde ti o tu holku nebo o blbé pubertální kecy spolužáků?

Od: neelix23
Datum: 08.06.13 12:30

Ahoj, pokusím se ti odpovědět věcně a jednoduše. Dělej to co ty cheš dělat a vůbec si nevšímej pitomých keců puberťáků, kteří mají v hlavě jen facebook, trávu a inteligenci houpacího koně. Možná, že se na holku aní nezmůžou, proto ty kecy. Nebo by se jim před nahou holkou ani strachy nepostavil. Takže nenech se vytočit magorama a užívej si začátku krásného vztahu.

Datum: 08.06.13 12:41

Přesně tak, většinou ti co se smějí tak akorát závidějí a tímto to dávají najevo. Dobrý kamarád tě podpoří a snaží se ti pomoct a nesměje se ti. *pivo*

Od: pekarekmilos1
Datum: 08.06.13 12:46

ahoj,

máš několik možností: - pokusit se s dotyčnými nějak promluvit a vysvětlit jim, že ti jejich chování vadí - tohle radím spíše při rodinných setkáních nebo pokud máš nějakou partu kamarádů - pokud jsou to opravdu kamarádi a jste parta dobrá, tak by to měli vzít

co se týče spolužáků, tak jak radí ostatní, nevšímej si toho, je to klasická reakce, když někdo někoho má a nic moc s tím nenaděláš, vezmi to tak, jak taky radí ostatní, že to jejich chování je prostě nevyzrálost, nebo spíše závist, že ty už někoho máš a oni ne, a podobně.

Názor okolí můžeš vyslechnout, ale potom se řiď pouze jen svým svědomím. To, s kým chodíš, může být tvým spolužákům úplně jedno. Jediný, kdo do toho může mluvit, jsou tví rodiče, pokud ti ještě nebylo 18 let, jinak nikdo. Možná to bude trvat déle, ale okolí to bude muset zkrátka přijmout, jak se s tím vyrovná, je už jeho starost.

A vždycky až tě něco takového vytočí, si opravdu vzpomeň na to, co všechno máš - teď třeba tu holku. Uvidíš, že to pomáhá.

Datum: 08.06.13 14:17

ted se ti smeji , pak budou zavidet

Datum: 08.06.13 14:49

Díky všem. Moc mi to pomohlo.

Ještě, že tyto stránky existují!

Datum: 08.06.13 14:57

pokud se za ni nestydíš tak to můžeš brát jako komplimenty ne? :D

Od: vlasatec*
Datum: 08.06.13 15:01
"se nezdáš" mi přijde vcelku přející, přestaň se vytáčet a dělej věci podle sebe...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.