Boule na břiše

Od: Datum: 30.08.12 16:33 odpovědí: 5 změna: 30.08.12 22:09

dobrý den,chci se zeptat,mé mamince 82let se udělala boule břiše je dné straně spíš dle,boule je celkem velká,nebolí a vedle ní je břicho jako trochu propadlé,prý už jí tam má ale strašně dlouho až ted se svěřila,prý jí bolí i v zádu jako na ledvinách,léčí se s vysokým tlakem a často se jí motá a hlava a dost sucho v ústech,vím,že přes internet mi diagnozu nikdo neřekne,ale přesto se ptám o co by se mohlo jednat?K lékaři jí nikdo nedostane...Děkuji moc


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: mowla*
Datum: 30.08.12 16:59

Hmmm - a k čemu ti bude - byť i správná diagnóza, když "K lékaři jí nikdo nedostane..." *haha**zed*

Tohle může být leccos - kýla, absces, nádor...

Jediná ´dobrá´ rada je - Šupem k doktorovi, vždyť nekouše!

Ohodnoceno: 0x
 
Od: viky®
Datum: 30.08.12 17:40
avatar

Dobrý den. Nečekejte na žádnou diagnózu. Nevím, kde bydlíte a jakého máte lékaře.

Jak je to u nás. Protože chodíme stále ke stejné lékařce, celá rodina, tak je to takový domácí lékař. Když jsme potřebovali, tak jsme se domluvili s lékařkou a ta se u nás zastavila doma, na přátelskou návštěvu. Máme doma, také starou dámu, svéhlavou, nemilující doktory. Něco podobného měla, jako Vaše maminka a lékařka jí zachránila život, když jí hned odvezla do nemocnice. Vyzkoušejte to. Jen můj názor.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 30.08.12 19:17
avatar

Tomu nerozumím: Jak se Vaše maminka "léčí s vysokým tlakem" bez návštěvy lékaře? Nepodaří-li se Vám maminku přesvědčit o nutnosti návštěvy lékaře dříve, doporučuji alespoň konzulatci při příští návštěvě ošetřujícího lékaře.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: askmenow*
Datum: 30.08.12 20:50

Jak psali nade mnou, mohou to být vážné věci. K lékaři ji dostaňte vy, udělejte pro to cokoli a co nejrychleji. Je to přece vaše maminka. Pokud něco zanedbáte, může u lékaře a v nemocnici strávit velmi mnoho času, a to + výčitky svědomí určitě nechcete. Udělejte vše proto, ať už zítra navštívíte obvoďáka, ten vás nasměruje dál. Šup. Vážně, ŽÁDNÁ SRANDA.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: gustav*
Datum: 30.08.12 22:09

ANO, návštěva lékaře,bude NEZBYTNÁ - on rozhodne o RENTGENU nebo speciálnějším vyšetření,rozhodně začni řešit vzniklou situaci s poacientkou po dobrém a vysvětli vážnost situace :) G.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.