Lyžáky tlačí

Od: Datum: 20.01.13 22:06 odpovědí: 3 změna: 21.01.13 16:48

Zdravím, potýkám se s problémem, který se týká lyžáků. Lyžáky chci mít co nejpevněji nasazené (nechci ryskovat zranění) ale v oblasti lýtka mě lyžáky tlačí.. Jinak na velikost chodidla mi jsou přesně, žádné místo navíc, žádé méně. Ale to lýtko mě fakt tlačí. Zkoušel jsem dát více vrstev ponožek, ale to moc nepomáhá. Slyšel jsem o ponožkách přímo na lyže.. Stojí to za to? Pomůže to? Nebo znáte nějaké řešení, když lyžáky v lýtkách tlačí? Předem díky :)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: uska®
Datum: 20.01.13 23:20

Asi máte silnější lýtka a žádné ponožky to nevyřeší. Již nemáte možnost přesku na lyžácích povolit? Asi ne když se ptáte. Jaké máte spodní prádlo pod kalhotama? Není ze silnějšího materiálu? Prostě přes lýtka musíte vymyslet jen jednu tenkou vrstvu.

Nepochopila jsem ... Zkoušel jsem dát více vrstev ponožek, ale to moc nepomáhá. Ba naopak, zkuste třeba jedny vysoké podkolenky a spodní prádlo jen do úrovní podkolenek, aby přes lýtka nebyly dvě vrstvy.

Další řešení - vyměnit lyžáky.

Datum: 21.01.13 16:48

Dobrý den, na některých lyžákách (já mám HEA a je to tam) je u té zapínací přezky nahoře šroub a dá se posunout (přešroubovat) aby nebyla tak těsná přitom aby seděla pevně.

doplněno 21.01.13 16:49:

*head

Od: lyzar*
Datum: 21.01.13 13:24

Podle popisu tipuju že jediná možnost je upravit skelet (nahřát a udělat místo.) Zajdi do servisu kde to umí a předem odhadnou jestli to pomůže - pokud tlačí vnitřní bota a skelet je OK tak to nemá smysl...

Nebo hledej jinou botu která ti sedne.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.