Myčka AEG Favorit

Od: Datum: 29.08.12 16:16 odpovědí: 7 změna: 31.08.12 12:42

prosím o radu, mám myčku, nebyl s ní problém. Teď ale poslední dobou hodně špatně myje, skvrny od čaje vůbec nesmyje, sklo je šedivé, sklenička od majolky jakoby zůstala mastná? Mám filtr vyčištěný, projela jsem i lahvičkou na mytí myčky. Žádná změna. Používám prášek Calgonit, dřív bylo vše O.K. Můžete mi, prosím, někdo poradit?

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: mowla*
Datum: 29.08.12 16:27

A co sůl?

Datum: 29.08.12 16:29

Občas také není špatné myčky vyčistit...tedy pustit jeden cyklus (nejlépe na nejvyšší teplotu) bez nádobí...jen s čistícím přípravkem k tomu určeným, děláte to?

Od: vanas
Datum: 29.08.12 16:37

používám vše, sůl, i čištění bez nádobí...To je základ.

Datum: 29.08.12 16:40

Pak Vám asi může poradit jen servisní technik.

Napadá mne snad už jen nefunkční topné těleso..., pokud by se voda neohřívala, pak by logicky bylo nádobí špatně umyté...

Nebo možná nefunkční, či špatně fungující čerpadlo uvnitř myčky..., zanesené trysky...

Datum: 29.08.12 16:43

Zanesené trysky? Nízký tlak vody? *hej*

Datum: 30.08.12 21:45

Je třeba použít SYPKÝ čistič a ne ty tekuté sračky...(vyzkoušeno)

A jinak vše padlo ale jestli je mastná majolka i ve vrchním i ve spodním koši zjistěte zda je voda teplá pokud je asi se pomalu ale jistě zadírá motor a ten čím dřív se opraví tím méně to většinou stojí... ono když pak voda nateče do vinutí... :)

Datum: 31.08.12 12:42

Já mám stejnou myčku a taky se mi to občas stane, většinou teda nemám sůl, ale teď jsem ji měla dosypanou a nic, nádobí přesně jak píšete,samá šmouha...u mě to byl neomytý ten plochý filtr, vždy jsem myla jen ten děrovaný a tento ne, nalila jsem i leštidlo přesto že používám tablety a pustila na vysokou teplotu a dlouhý program a ještě jsem nalila ocet dovnitř...nyní mám nádobí zase krásně čisté...

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.