Kolik je prodaných vstupenek na MS v hokeji?

Od: Datum: 12.05.15 11:10 odpovědí: 2 změna: 12.05.15 13:27

Dobrý den, právě dokončuji školní práci na téma "Vliv důležitých zápasů na fanoušky" a součástí je také graf jak roste prodej a zájem o vstupenky v posledních fázích turnaje. Z aktuálního mistrvství jsem si mimo jiné vybral poslední zápasy ve skupině, které se hrají dnes.

Zajímá mě, jestli je někde na internetu možné zjistit kolik je právě prodaných vstupenek. Pokud ne, tak mě opět čeká zdlouhavé zjištování na pokladnách a sekretariátech osobně jako u ostatních sportů :)

Děkuji za rady


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: webbiecz*
Datum: 12.05.15 11:16

Rozlišujete skutečně prodané lístky, technické blokace, blokace pro sponzory, firemní místa, sky boxy? Není lépe vypovídající reálná návštěvnost? tedy kolik lidí pak na daný zápas skutečně přijde? Pokud byste využíval reálnou návštěvnost, tak ta k dispozici je. http://www.mshokej.wbs.cz/MS-2015-.html

Ohodnoceno: 0x
 
Od: hanesz
Datum: 12.05.15 13:27

Mám právě nachystané i porovnání předpokládané návštěvnosti a návštěvy zkutečné. Jinak blokace, sky boxy apod. nerozlišuji a zaměřuji se na počet lístků, které byly vydány firmám a organizacím zdarma a vytvořím orientační výpočet, kolik by MS vydělalo, kdyby tyto lístky nebyly darovány ale prodány. No a samozřejmě toho bude daleko víc :)

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.