Vůně ve skříni

Od: Datum: 02.01.13 21:21 odpovědí: 12 změna: 03.01.13 19:02
zavěsil jsem do skříně mezi pradlo stromeček,dneska jsem si chtěl vzít mikču,která mi tam ležela pul roku,ale byla hodně načichla jak se toho zbavím?
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 02.01.13 21:23

Přesmradit to něčím jiným .

Od: hoper
Datum: 02.01.13 21:27
čím:d?
Datum: 02.01.13 21:23

Hoď to přes noc na ramínko na balkon, ono to vyčuchne...

Datum: 02.01.13 21:30
tam mrzne venku
Datum: 02.01.13 21:37

A to té mikině vadí? Maximálně trochu ztvrdne, tak ji ráno šupni na 10min na radiátor a můžeš vyrazit...

Datum: 02.01.13 21:25

Pokud si ji nechcete vzít hned na sebe, tak ji vyperte. Pokud ji potřebujete, dejte ji do okna na ramínko vyvětrat. Jinak to chce dát do skříně něco jemnějšího, třeba pytlík s levandulí.

Datum: 02.01.13 21:40
ok zkusím ji vyvětrat nachvili snad vyčuchne:ddíky
Datum: 02.01.13 21:26

No asi jedině nechat to vyvětrat, eventuelně přeprat.

Mezi prádlo se dává třeba voňavé mýdlo. Vonný stromeček je moc silná vůně.

Datum: 02.01.13 21:37

Mám jeden zaručený fígl, který používám na oděvy, které se mnou byly v hospodě a jsou pak načichlé kouřem.

Stačí dát přes noc triko na topení a ráno není po kouřovém odéru ani památky, čím víc topení topí, tím líp. Předpokládám, že by toto mohlo fungovat i na ostatní druhy pachů.

Datum: 02.01.13 23:25

hmmm toz to zkusim.

Datum: 03.01.13 08:05

Jojo, na topení. Nebo halenku na ramínko na garnýž nad radiátory. Teplo všechno vytáhne. *palec*

doplněno 03.01.13 08:20:

Vůně ve skříni, to je veliká záhada. Jakmile věc s vámi nežije, dostane zvláštní pach, ikdyž je dobře vypraná a vymáchaná v aviváži a usušená na sluníčku. Vždycky se podivuji nad tím, jak hrdinové ve filmech čichají k oblečení milované osoby, která už na světě není dlouhou dobu. ;) Proto strkáme do skříněk spousty mýdla a dřevěné věcičky, napuštěné voňavým olejem a voňky. Ale pokud oblečení s námi nežije, žije si svůj život se svou vůní a svým pachem.

Datum: 03.01.13 19:02
Nefunguje to. Večer jsem pověsil posrávačky na topení a ráno byl smrad všude...
;)

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.