Vatové tyčinky s olejem - použití?

Od: Datum: 26.08.12 20:21 odpovědí: 3 změna: 26.08.12 21:05

Dobrý večer :)

Mamka nedávno v jakési drogerii koupila balení vatových tamponků (bylo jich tam více) a zdarma k tomu přidali krabičku vatových tyčinek s olejem. Ráda bych je využila. Slyšela jsem, že pomáhají, když si malujete oči, a třeba omylem namalujete linku někam, kam jste nechtěli, tak sáhnete po tyčince a špatně namalovanou linku přejedete a ona zmizí. Takže nemusíte sahat po odličovači a rychle a jednoduše upravím to, co jsem při líčení pokazila. Pouze jsem to ale slyšela, nevím, jestli to tak doopravdy je a jestli se vatové tyčinky s olejem používají za tímto účelem.

Proto se ptám - je tomu tak, nebo je jiný způsob použití? Poraďte mi, prosím. Nikdy jsem tyto tyčinky nepoužívala.

Děkuji ;)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: askmenow*
Datum: 26.08.12 20:35

Zdá se, že ano :) Viz http://www.drogeriemarket.cz/…-s-olejem-a-vitaminem-e-75-ks

... akorát pokud používáte i make-up, neumím si to moc představit, čekala bych, e se vymaže nejen přetažení očního líčení, ale i make-up a pudr.

A pak jsem našla ještě s tea tree olejem a ty sou prý na hojení a desinfekci drobných poranění - http://www.zdravidomova.pasaz…-tree-aloe-vera-cotton-tips-/

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lucimera*
Datum: 26.08.12 20:57

Jé, děkuji :)

Já jsem si to myslela, ale kdoví, k čemu to je. Abych to pak nepoužívala k něčemu zbytečně. *smich* No, já obvykle používám jenom pudr a ten si hned pod oči nedávám. A když si maluji linky, tak moc nepřetahuji, takže tyčinky asi nijak extra nevyužiji, ale někdy se to třeba bude hodit.

Od: krkovicka*
Datum: 26.08.12 21:05
Tak vatove tyčinky používám už mnoho let jen při líčení-když pretahnu stín,otisk rasenky,linky-špínu z líčení ve vnitřním koutku oka.Když jsou na trhu i tý olejove,mám aspoň tip.Předtím jsem si je kapkou aspoň navlhcila.Jinak vatove tyčinky používají i malíři skla.Když přetáhnou nebo vsaji kapku barvy.
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.