Může to způsobovat kočka

Od: Datum: 01.05.15 22:00 odpovědí: 4 změna: 02.05.15 11:17

Máme doma asi 6 měsíců kočku, a nyní mě na celém těla naskákaly červené svědivé pupínky. Doktorka neví z čeho to je, dala mě antibiotika, nějaký krém na pupínky. Myslíte, že to může být od té kočky nebo z nějakého jídla?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: faithoncemore*
Datum: 01.05.15 22:24

Dobrý večer. Vaše doktorka neví, z čeho to je, ale dala Vám antibiotika? To je divná doktorka. Už jste kočičku odblešili? Může to být pokousání od blech.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.05.15 10:38
avatar

Spiš by Vás měla poslat na alergologii, ne? :-O

Ohodnoceno: 0x
 
Od: sos*
Datum: 02.05.15 10:50

znám doktora,který dává svému dítěti antibiotika na všechno. A měl jsem kamaráda, který několik týdnů chodil s vyrážkou po různých doktorech ,dokonce byl u urologa, až se na něho podívala při nákupu v obchodě stará babka a říkámu "mladej, vy máte filcky" / pro neznalého muňka, což je vlastně něco jako blecha a může se to chytnout kdekoliv, třeba na látkovém sedadle v autobusu,kde před tím se vozil nějaký ...,kterých je tu dost./. . Koupil na ně spej /na vši,muňky,blechy/ a za dva dny byl OK - ale k té kočičce- skutečně to to může být od ní, třeba ty její blešky. Koupit za stovku "FYPRYST" a odblešit, popř s ní zajít k veterináři.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lilil
Datum: 02.05.15 11:17

Kočka blechy nemá, je domácí a ven nechodí.

 

 

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.