Co znamenají ty sny

Od: Datum: 30.04.15 21:38 odpovědí: 5 změna: 01.05.15 09:07

Často se mi zdají sny, ve kterých chodím až do posledních pater většinou starších budov paneláků, nebo prostě sny kde vidím takové vysoké budovy, nebo různé hloubky a výšky např. od výtahu nebo vysoké komíny vše je to divné a nepříjemné, taky se mi zdálo že se taková obrovská vysoká budova rozpadá nade mnou, co by takové sny mohly znamenat?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 30.04.15 22:20
avatar

Dobrý den, asi Vás zklamu - neznamená to nic jiného, než to, že se Vám mozek v noci čistí a přerovnává různé zážitky a záznamy. Potom z toho "vyleze" sen a ráno je zase lépe a krásněji. Zdravím!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 30.04.15 22:51
avatar

Jo, kdyby se sny daly tak jednoduše vyvětlit, jak to vidí "ben". Pravdou je, že to opravdu nemusí znamenat nic, ale zároveň tam mohou být skryté narážky z vašeho podvědomí. Nejspíš se ve svém životě necítíte úplně v pohodě a projevuje se to i ve vašich snech. Mona

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 30.04.15 23:04
avatar

Dobrý večer, dle Velkého babiččina snáře např budova se rozpadá - přijdete do špatných řečí, vidět hloubky - budete muset překonat překážky atd. Ale teď vážně.Plně se ztotožnuji s panem "ben". Sny neznamenají vůbec nic. Když vám něco utkví v hlavě, ať už příjemného, či nepříjemného, může se to ve snu nějakým způsobem projevit i když to zdánlivě s vaším pocitem nebude mít nic společného. Nejlepší ze všeho je, sny zaspat a nebo alespoń se tím nezabývat. Já už slyšela a sama prožila tolik bláznivých a nesmyslných snů, že by to dalo na knihu a možná by to byl i bestseller.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 30.04.15 23:22
avatar

A proč se jimi nezabývat? Ten, kdo napsal snář se tím zabýval, stejně jako Freud. Je to zajímavá součást našeho života a může o nás lecos povědět. Nebo o tom filmu, který jsme sledovali před usnutím *vtip*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.05.15 09:07
avatar

Doslova desítky let se mi občasně (párkrát do roka) opakovaly sny s tématem fatálních poruch výtahů, ve kterých jsem jezdil. Bylo to velmi depresivní. Za ta léta jsem si ale zvykl a už mě to nevzrušovalo a z výtahů jsem nikdy strach neměl, dokonce jsem se částečně podílel na údržbě. Před cca 3 roky se mi při nějaké příležitosti vybavila příhoda z dětství (bylo mi asi tak7 let), ve které jsem skutečně měl ve výtahu problém, který mě tehdy hodně vyděsil (dnes vím, že to bylo způsobeno mojí malou váhou a tehdejším systémem výtahu). Od doby, kdy jsem si na tuhle příhodu vzpomněl, se sen už neobjevil.

Takže možná máte kdesi hluboko v podvědomí zapadlého něco, co Vaše sny vyvolává. Jestli Vám to výrazně vadí, navštivte psychologa, on už to z Vás dostane. Nebo se s tím prostě smiřte a moc o tom nepřemýšlejte.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.