Účet u AIR Bank

Od: Datum: 24.08.12 11:09 odpovědí: 3 změna: 24.08.12 18:18

Na internet banginku při použití nápovědy po jejím ukončení a následném opětném kliknutí na? se již nápověda nerozbalí pouze hlavička tří možností. Stává se Vám to také někomu? Dělá to u dvou Pc prohlížeč mám Mozilla Firefox OS XP. Dotazem u AIR Bank a jejich doporučení nijak nepomohlo. Máte s tímto problémem někdo zkušenost, kde by mohla být chyba zda u banky nebo špatně nastaveném prohlížeči.
Děkuji za radu.

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 24.08.12 11:29

Vpravo v horní části máte malý trojúhelníček, najedete na něj kurzorem, objeví se slovo zpátky. Kliknete na něj několikrát, až se vám opět objeví "?".

Od: a*
Datum: 24.08.12 13:01

Nyní jsem to byl vyzkoušet a dělá mi to, co píšete. Dělá to u Firefoxu, u Interent Exploreru to nedělá. Ta rada, kterou uvádí bruno2 mi nepomáhá. Mám Widows Vista.

Od: kefud*
Datum: 24.08.12 18:18

Souhlas s "a" ve všem, ale co s tím já preferuji Firefox, snad se najde někdo a poradí kde je zakopaný pes.*zed*

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.