Prima vs nova

Od: Datum: 24.08.12 06:59 odpovědí: 15 změna: 24.08.12 12:04

Jaká společenost je lepší Prima nebo Nova? Berte to i s jejími dalšími kanály? Pro mě rozhodně Prima a pro vás?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: bena*
Datum: 24.08.12 07:47
Obě nestojí za nic... Na novu prakticky vůbec nekoukám, koukal jsem na 112, ale tu teď bude dávat ČT, no a jináč maximálně na nějaký pěkný film, když tam je.
Nova cinema je už lepší, když tam jě nějaký film, tak na ni kouknu.
MTV, tam když jsem přepnul tak spíš žvanili, než hráli písničky , Nova Sport, ta mě nikdy nezaujala, tam pořád byly motorky, formule, to mě nebaví nebo zahraniční fotbal, ten mě taky nezajímá. Tam jde o prachy, když chci pěkný fotbal, kouknu se na místní soutěže. Fandu jsem ještě neviděl, protože jsme zrušili satelit. tímpádem ani Nova Sport ani MTV a ani Fandu nemám. Ale nemrzí mě to ani ve finále...
Na Primě někdy koukám jen na VIP Prostřeno nebo občas na Nikdo není dokonalý, pak jen na nějaký film, pokud je pěkný. jinak nekoukám na Primu.
Prima cool, no to je snad nejorší stanice, kde dávají ten největší americký odpad, takové ty podivné seriály...no k zblití...
A Prima Love, tam opakují staré Primácké seriály, které vždy stály za vyliž zadek, pak nějaké telenovely,taky hrůza...
Takže Nova vs Prima 0:0
Ohodnoceno: 0x
 
Od: sarkaona*
Datum: 24.08.12 08:00

Pro mě jednoznačně ani jeden. Mám čím dál tím větší pocit, že se nějak ztrácí to naše JÁ...na obou programech běží laciná zábava, převzatá z jedné šablony zahraničních mistrů úspěchu, kteří těží z toho, že se na ně bude dívat vrstva lidí, kteří jsou jaksi unavení tím, hledat kvalitu.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: asca
Datum: 24.08.12 08:25

Nerozumím lidem, kteří jsou ochotní v dnešní době zapínat TV. :) Televizi doma nemám už 12 let, a neměnil bych. Vlastní pořady jsou nesledovatelné, a zahraniční produkce je przněna dabingem a reklamou. Navíc jsem rád pánem svého času, takže když chci něco vidět, pustím si to kdy chci, kde chci a v jakém jazyce chci. ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: krkovicka*
Datum: 24.08.12 08:45
Když si mám vybrat tak Prima.Její cool nebo Love už moc ne.Na novu se nedá koukat-není už na co, ale Nova cinema občas nabídne nějaký thriller a to je moje.Pořady které občas vyhledám je-Drtivá porážka,Monk,Columbo,Racing kolem světa,Partička,Taxík,den D,ital v kuchyni,Cestomanie,reportéři Čt,Na stopě.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.08.12 09:56
avatar

Zdravím, pro mě jednoznačně vyhrává Prima se svými třemi vysílacími kanály. Dříve jsem se na Novu dívala poměrně hodně, dnes je jediný pořad, který sleduji, Doktor House. Na kanálech Prima je hodně zajímavějších pořadů jako VIP Prostřeno, Partička, Ano, šéfe!, Simpsonovi, Kdo přežije, Špinavá práce, Čarodějky, Ricardovy recepty, Chůva k pohledání, na Prima Love spousta zajímavých dokumentů o obezitě atd. Nevím, proč všichni nadávají na Primu Cool, myslím, že je to jedna z nejlepších stanic u nás. Grafikou určitě. Anzionka.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: bena*
Datum: 24.08.12 10:01

Prima Cool grafikou nejlepší? *haha* To bych nikdy neřekl - grafika je jednoduchá, vypadá jako z dob Atari a Commodore... Ale je to Váš názor, budiž

Nejlepší grafiu má asi slovenská STV, z českých nevím, ale Prima Cool určitě ne

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.08.12 10:47
avatar

Tak s tím nesouhlasím, myslím, že je to jedna z nejnápaditějších stanic u nás. Je zaměřena na mladší populaci, je prostě cool. Že je grafika jednoduchá? Jednoduchá = dobře zapomatovatelná, jeden hlas pana Dolanského také. Také mají o hodně méně komerčních reklam. Je to rozhodně lepší než třeba Nova, která mění grafiku podle jara, léta, podzimu a zimy.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.08.12 10:33

NOVU prakticky vůbec nesleduji, občas PRIMU, ale obě nestojí za nic. Všeobecně mi vadí jejich reklamy, které podle mně navíc neodpovídají procentům času, který mohou pro reklamu využít. Snídaně s NOVOU je pro mně naprosto děsivý zážitek. Takže když chci být opravdu rychle po ránu čilý, pustím si tuto sprchu...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.08.12 10:46
avatar

1.jelikož jsem pouze večerní dívák,tak sleduji pouze sem tak dobrý film pokud ovšem je na pořadu dne,ať už se jedna o Primu nebo Novu popř.jiný kanál...

2.co se týka zpráv tak Nova je to nejhorší co může být...doporučuji sledovat pouze pokud je zájem o dobrou depresi*ee*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: amelikaame*
Datum: 24.08.12 11:01

NA SERIÁLY se dívám na novu, jenže mě tam rozčilujou reklamy...Ale celkově asi více na primu..jak cool tak love tak family.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: kacka*
Datum: 24.08.12 11:27

Mě poslední dobou rozčilují zpárvy na Nově. Samé živé vstupy, ale i tam kde by stačila reportáž. Chtějí z toho vytřískat mnohem víc, ale lidé, kteří nejsou zvyklí být před kamerou jim to stejně nezlepší a pomalu nemají ani co říct a defacto řeknou co v reportáži.

Prima i Nova mají skoro stejné pořady na Nově jde Gympl a na Primě Základka. Je pravda, že Prima má některé mé oblíbené pořady a mám pocit, že není tak zahlcena reklamou. Může mě vytočit,že začne na Nově film později a po chvilce jsou hned reklamy..

Takže pokud má být vítěz, tak Prima a i Cool. Jen se snad nezkazí

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.08.12 11:42
avatar

Televize je pro nás dobrá na 3 věci:

1/ AZ kvíz na jedničce, ten se mi líbí, ráda sleduji, co všechno lidé vědí a dokáží zúročit

2/Černé ovce na jedničce - testy výrobků, varování před špatnými firmami apod.

3/ Zprávy, nebo TV noviny. To jsme se dívali na Primu, ale bylo tam plno "černé kroniky", ty jejich Krimi - to je sadomaso a bylo by dobré občas také ukázat něco pozitivního. Tak jsme přešli na NOVU. Jenže jsem s hrůzou zjistila, že před časem začali cpát reklamy i do zpráv! Asi v polovině Rey řekne - za chvíli na shledanou a běží ty reklamní ptákoviny. Tak jsme přestali taky.

Dnes bude večer na Barrandově Divoká řeka s Meryl Streepovou. Bude to jistě balík reklam.

Naučili jsme se na TV dívat - propojenou s PC, vybereme si film nebo seriál a koukáme, bez reklam. Zkoukli jsme My všichni školou povinní, Plechovou kavalerii, Bylo nás pět a teď postupně koukáme na seriál Vyprávěj - od začátku. To nám jistě vydrží do jara.*smich* Jaga.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.08.12 11:58
avatar

Občas dávají docela dobrý film na Nova Cinema. Chce to ale na něj nekoukat hned večer, nýbrž až na noční opakování, protože v tom je méně reklam, párkrát dokonce v opakovaném filmu nebyly reklamy žádné.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: aaa*
Datum: 24.08.12 12:04

Však když se dívám na Snídani s Novou tak jsou tam zprávy reklama počasí reklama,noviny reklama pohádka reklama rozhovor z té půl hodiny je asi čistý čas jenom 15minut, ale zas vydělávaj pěníze na to aby mohli udělat lepší seriály akce než ostatní kanály né?

Datum: 24.08.12 10:34
avatar

jedině Prima C00L je koukatelná ;):).

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.