Přezdívka miki

Od: Datum: 23.08.12 16:46 odpovědí: 10 změna: 24.08.12 12:43

pro jaké jméno je zkr. Miki. michal,?

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: amelikaame*
Datum: 23.08.12 17:25

Na táboře byl chlapec s přezdívkou Miky a jmnoval se Matěj. Ale třeba i Mikuláš může být Miky ;) Ale Michal spíš ne...Proč se ptáte?

Od: brunclik*
Datum: 23.08.12 17:42

To se nedá přesně určit. Já znám jednoho a je to Leoš. *smich*

Od: lenka122333*
Datum: 23.08.12 17:43

Já znám Michal

Od: askmenow*
Datum: 23.08.12 18:12

Pokud je to odvozeno z ména a ne z něčeho jiného, bývá to Michal, Michael, Mikuláš nebo Mikoláš. Existuje i jméno Mykola, i když nikoho s ním neznám a čekala bych, že se mu tak bude taky říkat.

Znám i dívky, kterým se říká Miky. To jsou Míši, obvykle Michaely, znám i jednu slečnu ze slovenska jménem Milka, které se říká Miky.

Datum: 23.08.12 18:25

Také to může být od jmen Přemysl a Roman - domácky Přemík a Romík. Je možná i nějaká spojitost Mickey Mousem, ať už příjmením Myšák nebo oblečením. Může mít příjmení Mikulec. U přezdívky se cizí člověk často nedopátrá, jak vlastně vznikla.

Od: jakojaaa
Datum: 23.08.12 20:53

Znám jednoho, jmenuje se Mikuláš (fakt, nekecám :))

Datum: 24.08.12 06:03

Jakojaaa, nemusíš se dušovat, že nekecáš. Já znám taky hned 3 Mikuláše a je to pěkné jméno. Říká se jim Miki, tomu jednomu, když byl malý, jsme říkali Mikulka.

Před mnoha lety jsem se v tehdejší Jugoslávii /dnešním Kosovu/ seznámila s klukem, který se jmenoval Miki. Když jsme odjížděli a on mi dal svou adresu, s údivem jsem zjistila, že se jmenuje vlastně MIODRAG. Když mi pak od něj občas přišel dopis, babička říkala: Už jí zase píše ten DRAK! *haha* Jaga.

Od: miki*
Datum: 24.08.12 00:01

Mě taky říkají Miki a jmenuji se Mikuláš. Tak stejně se říká i mým dvoum kamarádům, oba sou taky Mikuláši :)

Od: krkovicka*
Datum: 24.08.12 06:26

Miki-Mikuláš,Michal.Ale znám hodně lidí kteří mají úplně rozdílné jméno než zkrácenou verzi.Např.Moje matinka dala svému synovi jméno Radek,ale od mala mu říká Pepíčku-Pepi,Pepino.Když jsem se ji na to zeptala proč ho nazývá jinak než Radek tak řekla,že Radek je rodinné jméno a Pepa je její...
doplněno 24.08.12 06:29: Moje exspolužáčka má dceru(11) a říká ji Mikeši a je to Nikola.
Od: mowla*
Datum: 24.08.12 12:43

Velmi známý Miky Ryvola se vlastně jmenoval Mirko... Znám i Miroslava, které mu je přezdíváno Miki, Mikin...

Takových může být...

;)

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.