Auto na splatky

Od: Datum: 23.08.12 16:25 odpovědí: 4 změna: 23.08.12 23:03

Zdravím jsem začínajicí podnikatel cca 2 měsíce podnikám v oboru zprostředkovaní prodeje.Máme provozovnu neboly obchod autodílů.A k rozvozu mezi firmám potřebuji auto ale bohužel zatím nemám dostatečnou finanční sumu na nej nebo na akontaci nevíte kde bych nejaké auto pořídil?Nejlepe Naftu a kombi bez akontace.

Doložit mohu pouze živnosták OP,ŘP a jednu fakturu na 15.000,- (Příjem)

to auto je velice nutné pro tuto práci a bez neho se neobejdu prosím cokoliv nabídněte budu rád za vše děkuji

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: buss®
Datum: 23.08.12 16:45

Taky je třeba vědět, jaký úvěr, bankovní či nebankovní (finanační problémy). Kde auto? Najít si, inzeráty, bazary, dovoz.

Kontakt?

Od: acerix
Datum: 23.08.12 17:13

Je mi jedno jaký úver jestli bankovní či ne.Finanční probléme nemám nikdy jsem neměl žádnou půjčku toto by byla má první.Je mi jedno jaké auto hlavně nafta a kombi.V okolí Červený Kostelec královehradecký kraj PČS 54941

Od: buss®
Datum: 23.08.12 17:30

No ono to není jedno..., jde o výši úvěru, splátky... Vybrat si někde auto, od r. 2001, kontakt na sebe! Poradíme.

Od: acerix
Datum: 23.08.12 23:03

Email: acerix@seznam.cz

Tel: 776606033

díky za každou radu

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.