Co koupit za dárek babičce

Od: Datum: 20.08.12 21:19 odpovědí: 9 změna: 22.08.12 21:16

Dobrý večer, bábina má ve středu narozeniny,a tak nevím co jí koupit. Má téměr všechno. Nechci žádný letenky,solné lázně apod. kvůli zdr. důvodům. Co byste mi doporučili?dám 1000- 1500kč + kytku jí koupím

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 20.08.12 21:21

Zdravím, co takhle fotoknihu plnou životních vzpomínek?

Datum: 20.08.12 21:52

Asi jsem mladší bábina než ta vaše, vnoučky mám maličké. Před všemi dárky "trvalé hodnoty" jsem už rodinu dávno varovala. Beru luxusní mýdla. Mám z nich opravdu radost a časem se jaksi ztratí, vymydlí.

Od: flip
Datum: 20.08.12 22:14

Hrozně ráda nakupuju zde http://www.loccitane.cz/darky,15,2,14727,0.htm - krásně to navíc zabalí do dárkové krabice. Tady ještě jeden tip, pokud nechcete přímo kosmetiku http://www.loccitane.cz/difuzery-naplne,15,2,14628,0.htm . Prodejny mívají v obchodních centrech, v Praze ještě třeba Na Příkopech jedna prodejna..

Datum: 21.08.12 07:08

Já sama mám nesmírně ráda, když mě někdo vezme na večeři nebo oběd. Ne na oslavu v restauraci s celou rodinou, to sice také miluji, ale mám ráda, když se s tím gratulujícím posadím do pěkné restaurace, povídám si s ním a nechám se obsloužit dobrým jídlem. Jen se mě nikdo nesmí ptát kam půjdeme. Ten dárce to už musí mít vyřešeno, případně zamluvený stůl. A s výběrem jídla a pití mi také pomůže tím, že mi doporučí. A ještě se mi líbí, když řekne - A sladkou tečku? Tu si dáme také.*jasne* V Ostravě je to Eukalypt, kde je i krásné zahradní posezení a vaří tam jako bohové. :D To, pěkně strávené odpolene, je pro mě nad sto věcí.

Datum: 21.08.12 08:41

Souhlasím, nejlepší dárek (a nejenom pro babičku) je čas, který člověku věnujete. Můžete ji někam vzít - do divadla, na koncert, ale ještě lepší je si prostě udělat čas a povídat si s ní.

Od: darusenka*
Datum: 21.08.12 11:17

Ja bych volila zazitek (primereny veku, treba vecere s rodinou) a neco na pamatku, napada me album fotografii, ktere maji osobni vyznam.

Preji babicce hodne zdravi a vnoucat *houpy*

Od: ffffffffff
Datum: 22.08.12 01:03

rakev
Upozornění od sys hejkal 25. 08. 2012 05:26:18
Morbidní rady spadají pod zakázané. Doporučuji přečíst pravidla poradny!
Datum: 22.08.12 18:13

fffffffff, musíš být za takového hňupa? *bum*

Datum: 22.08.12 21:16

maximálně nevhodné vám by se zas hodil MOZEK

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.