Poznáte znělku, resp. pořad?

Od: Datum: 09.05.15 21:46 odpovědí: 10 změna: 10.05.15 06:21

Dobrý den, vkládám něco pro (asi jen) pamětníky. Otázka je sice na určení pořadu, u kterého byla jako znělka použita tato super hudba, ale možná již někdo neví, o jakou jde hudbu (autor, název).

Takže, u jakého pořadu byla tato hudba jako znělka? Děkuji za správné odpovědi a zdravím!

.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 09.05.15 21:54

Mikrofórum.

Datum: 09.05.15 22:01

Bene,je to Mikroforum,které znělo z rozhlasu někdy od konce 60.let.

Od: ben®
Datum: 09.05.15 22:09

Dobrý den, omlouvám se - ono to asi z otázky není patrné, ale já ten pořad i znělku znám.

Chtěl jsem si vyzkoušet znalosti pamětníků. A nyní jsem si našel, že se pořad stále vysílá pod názvem Noční Mikrofórum. Ale, znělka známá, ale autor hudby asi méně. Zdravím!

Datum: 09.05.15 22:25

Abych se přiznal,znělku znám dobře,ale autora vůbec.Je to ale parádní kousek.Rádio v noci vúbec neposlouchám,tak nevím,že se ta znělka používá stále.

Datum: 09.05.15 22:35

Zdravím, musela jsem si to vygooglit, autora bych neuhodla.

Ale je to parádní muzika a krása je i to, jak moc je ta znělka člověku známá.

Datum: 09.05.15 22:40

Dobrý den, no, rok 1957 a pořád to "šlape". Má to energii a krásné "ságo". Googlit jste nemusela, ale pozorněji číst - v tom videu je ten název i autor uveden. Zdravím!

Datum: 09.05.15 22:56

Ano, šlape.
Já googlila proto, že na youtube psali že jde o "verzi" Billiho Vaughna. A autorem že snad tedy je Bill Justis, to zas říkala Wikipedia. No ať to byl jakejkoli Bill, byl to sekáč.

Datum: 09.05.15 23:14

Dobrý den, máte (zase) pravdu. Psal jsem autor, ale měl jsem psát interpret. Ovšem, ta původní verze mně nepřijde tak energická (z mého pohledu je to "čajíček"). Zdravím!

Od: radio*
Datum: 09.05.15 23:22

Rádio nemám , neposlouchám, jen těm zlodějům musím platit protože mám televizi.

Datum: 10.05.15 06:21

Jasné MIKROFORUM. Máte-li na svých hodinkách více nebo méně , není to naše vina , nebot mi začínáme vždycky včas.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.