Heureka.cz automatické vyplnování !

Od: Datum: 27.04.15 20:59 odpovědí: 3 změna: 28.04.15 05:53

Ahoj všem, prosím nevíte někdo, jak se na Heureka.cz deaktivuje ta idiotská funkce automatického vyplnování slov? Např. chci najít nějaké slovo a ono mi to tam automaticky doplní nějakou úplnou krávovinu. Vytáčí mě to do nepříčetnosti.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 27.04.15 21:38

Heureka.cz je zdá se v pořádku. Spíš si projděte nastavení svého prohlížeče, lecjaké automatické návrhy tam můžete vypnout.

Od: pepr®
Datum: 28.04.15 05:36

Nevím o tom, že by Heuréka měla automatické doplňování slov. Jen pod vyhledávacím políčkem vyhodí návrhy kategorií a produktů, které obsahují psané slovo (nebo jeho část). Jak píše @Kimba spíš to vypadá na funkci prohlížeče. Jaký prohlížeč a jakou verzi používáte? U Firefoxu, Chrome ani Exploreru nic takového nepozoruju.

...

No a čemu vám to vadí? Tak si toho nevšímejte a napište celé slovo, které chcete hledat. Nebo vám to nesmyslné slovo naskočí celé a musíte ho smazat?

...

Mě to podobně dělá Firefox v adresním řádku. Když začnu psát adresu, tak mi naskočí ta nejpoužívanější, kterou mám v historii, ale když píšu dál, tak se to průběžně mění a buď si z nabídky vyberu nebo dopíšu adresu celou.

Datum: 28.04.15 05:53
Včera se mi to také stalo, pište to pomalu, znak po znaku. Jak jsem psal rychle byly tam blbosti. Snad to vychytaji.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.