Bludy v lásce?

Od: Datum: 10.06.15 07:37 odpovědí: 6 změna: 10.06.15 18:29
avatar

Bývá tady hodně otázek kolem lásky - miluji ho a on mě ne, žárlím-je to láska, on mě miluje, já jeho ne, dělám všechno, abych si lásku zasloužil/a, dýchal/a bych za něho/ni, je smyslem mého života a neváží si toho. A tak podobně, dokola kolem. Každý vycházíme ze svých zkušeností, ze svého života. Mnohdy víme, ale neumíme zformulovat. Neumíme vysvětlit. Prosím, přežijte reklamy a vyslechněte: http://www.stream.cz/restart-zivota/10005738-bludy-o-lasce-kvuli-kterym-jsme-ve-vztahu-nestastni#nejnovejsi Co myslíte? Co na tohle říkáte?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 10.06.15 07:44
avatar

No, já si myslím, že ta ženská má levý voko vo trošku menší, než pravý.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.06.15 07:50
avatar

Junkers, fakt nemáte rána jednoduchá :-D

Od: ben®
Datum: 10.06.15 07:54
avatar

Dobrý den, já na tom videu oceňuji, že ty myšlenky zplodila žena - škoda, že takto neuvažují i ty ostatní. To by bylo ve vztahu veseleji. Jo, a samozřejmě, že za každý problém může dětství.

Tam je vždy začátek (viz činnost psychologů, kteří tam klienta vrací). Zdravím!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.06.15 08:57
avatar

Dobrý den Babko! No jo, akorát ta paní neřekla nic nového pod sluncem, ale jen takové ty všeobecné věci, které platí, co je lidstvo lidstvem. A mám-li říci můj názor na lásku, tak většinou láska znamená úplné zatemnění mozku, oči pod růžovými brýlemi a plno hormonů. V takovém rozpoložení se pak člověk rozhoduje o své celé budoucnosti. Z největší vášně zplodí děti, nebo taky ne (když se nedaří) a až odejde zatemnění mozku a odpadnou růžové brýle, tak zjistí, co vlastně udělal. V mnohých případech bývá pozdě něco vracet zpět. A to pak nastupují různí ti psychologové nebo jiné poradny, člověk tápe, přemýšlí, co udělal špatně, že ho ten druhý nemá rád... a tak podobně. Někdo pálí za sebou mosty a odchází do náruče nového partnera, samozřejmě se stejně zatemněným mozkem a brýlemi růžové barvy, jaké měl s partnerem původním. A vše se opakuje. Někdo rezignuje a prožije zbytek život bez lásky ve vztahu, z někoho se stanou jen kamarádi, ale vášeň lásku si užívají s někým jiným... jéje, toho by se dalo napsat.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.06.15 14:54

Video jsem viděla a nejzajímavější na tom celém je skutečnost, že ta paní z videa, Lenka Černá, sama ani není vdaná a nemá děti, takže rady těchto koučů (jak se jim dnes říká) je třeba brát trochu s rezervou. Načíst si o tom teoretické poučky z knížek a natočit video dovede úplně každý. Teoreticky každý moc dobře ví, jak by to ve vztahu mělo vypadat a jak by se měl k partnerovi chovat, ale praxe bývá úplně jiná.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.06.15 18:29
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.