Osetreni herbicidem nebezpeci pro kravy?

Od: Datum: 19.08.12 21:11 odpovědí: 7 změna: 21.08.12 00:40

Dobry den asi pred 5 dny jsem postrikala pozemek herbicidem v dobe a davala jsem pozor,aby vitr nezanesl postrik na pastvinu za plotem.V jednom miste jsem se vsak neuhlidala a asi 30cm za ohradnik postrik doletel.Kravy tu zatim nepasli,tak jsem zustala v klidu.Ovsem ted v samy vecer koukam jak je tam nahnali a majitele jsem uz nezastihla.muze jimten postrik ublizit,kdyby jako naschval sezraly trochu te zasahle travy?Dekuji

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: pacourek*
Datum: 19.08.12 22:53

Neměl by, ale upozorněte majitele krav co se stalo a jakým prostředkem jste stříkal(obchodním názvem)

Datum: 20.08.12 16:26

Dnes se většina herbicidů do tří dnů rozloží na neškodné sloučeniny.Déšť proces urychlí.

JABRAKA

Datum: 20.08.12 17:31

Diky.

Datum: 20.08.12 18:34

Záleží na tom, jakým herbicidem jste stříkala. To, co píše jabraka je hodně nepodložená teorie.

Datum: 20.08.12 20:10

Rondup a dominator v jedne casti zahrady.

Datum: 20.08.12 20:25

Ochranná doba pro zkrmování je 21 dnů.

Datum: 21.08.12 00:40

Tak dekuji.ja jsem zasazene posekala ,uklidila a na vetsi cast,kam je jeste nepustil majiteli reknu,by pockal.jedna se jen o vstup na pastvinu,ale prejdou prez ni.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.