Větrání v 6. patře

Od: Datum: 27.04.15 15:15 odpovědí: 4 změna: 27.04.15 20:37

Dříve jsem bydlela v přízemí a když jsem otevřela okno měla jsem po chvíi krásný čerstvý vzduch. Ted bydlím v 6. patře a i když otevřu obě okna dokořán nevyvětrá se mi ani za 2 hodiny. Hrozě špatně se mi kvůli tomu spí, nevíte čím to může být?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 27.04.15 15:26

Může to být například tím, že v přízemí jste měla dveře na chodbu méně těsné.., v 6. patře je máte těsné více a komínový efekt není tak silný..

Ovšem že se při otevřených oknech nevyvětrá ani za 2 hodiny, to není technicky možné.., otevřené okno je otevřené okno. Svou úlohu může hrát i teplota vzduchu, při nižší teplotě se Vám zdá, že máte vyvětráno dříve.., než za parného dne a teplotě vzduchu 30stC.

Datum: 27.04.15 17:17

Ahoj. Děvenko, jestli chceš nějak účinněji vyvětrat, musíš otevřít třeba jen kus okna a pak ještě jiný kus okna v jiné, nejlépe nějaké protilehlé místnosti, na druhé straně domu. Podle dispozice bytu. To by mělo spíše pomoct. Za vyšších teplot, se ten vzduch nemusí chtít moc nějak hýbat. Tak si něco prubni. Ahoj.

Datum: 27.04.15 17:59

Nemůže to být prostě tím, že když jste bydlela v přízemí, byla zima? Bylo chladno. Teď je teplo a navíc, dusno.

Datum: 27.04.15 20:37

kupte si stropní ventilátor.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.