Vztah s cikánkou

Od: Datum: 27.04.15 08:28 odpovědí: 24 změna: 10.05.15 13:43

Otázka pro bílé (chlapy) dokázali byste chodit s cikánkou? Myslím cikánkou ne Romkou. Kolikrát se mi stane, že se mi líbí nějaká cikánka a pomyslím si "ta by stála za hřích" ale pak si pokusím představit ten vztah a lidi z jejího prostředí a prostě si to neumím představit jak by to mohlo fungovat. Držte se tématu. Nehodlám tady diskutovat o tom jaké slovo se má používat. Moje nejoblíbenější je cikán.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: jmlc®
Datum: 27.04.15 08:50

Ahoj - je to prostě jiná mentalita - z 99% celé jejich populace. Od školy po zaměstnání jsem se s nimi setkával a potkal jsem se s ceklem slušnými lidmi (někdy)...

O jedné rodině, kterou jsem pokládal za velmi slušnou, jsem se dověděl nakonec nějaká negativa - prostě je někdo svedl špatným směrem. Po cca 30ti letech slušného života ve vesnici se museli přestěhovat. Chudák jejich babička...

Aktuální politika je "romové jsou utlačovaní, všude jsou předsudky, ..." Když mi jeden prodával něco přes bazar a já chtěl reklamovat, ohradil se hned slovy "já mám čistý trestní rejstřík... vidíš roma a hned osočuješ... diskriminace". Prostě toho chtějí využít všude a vždy, když není po jejich.

Nechci rozmlouvat vztach k cikánce - já bych ho nezvládl a v rodině bych ho rozmlouval každému... A to NEJSEM rasista.

doplněno 27.04.15 09:15:

No já si to ještě tak u kávy probíral v hlavě a našel ještě druhý pohled na věc. To úsloví "stála by za hřích" - jestli myslíte jen si s ní užít, prostě "to vyzkoušet", pak se také mrkněte na její bratry, otce,... abyste nakonec nelitoval někde v nemocnici... Ono totiž bývá lehké podvést někoho bílého - jak to tak všichni ve vláknu uvádí...

Jak se říkává - okrást zloděje - může mít za následek to, že daný zloděj nemůže nahlásit okradení, tak se pomstí jinak... Přeloženo do této situace - pokud chcete s dívkou chodit, případně si ji vzít, pak ok. Jestli chcete jen na zkoušku a zneužít tak slušnou dívku, může se vám její rodina nehezky pomstít...

Datum: 27.04.15 08:54

Nejsou všichni stejní a zdaleka ne všichni špatní.Mnozí byli a jsou poctiví pracanti,doma pořádek a čisto.Jsou takoví všichni bílí?Za ty,kteří pode mnou pracovali,bych ruku do ohně strčil.Ale to už je 30 let.Neposuzuj,kdo je,ale JAKÁ je.A jaké je JEJÍ okolí.Bohužel,v těch % rozdílnosti to je strašlivé.Staří cikáni ti řeknou jakýpak Rom.Táta je cikán,dědek byl cikán,já jsem taky cikán!Kdo to blbé slovo vymyslel?A mladí?Je to o rodičích,o vzdělání.A podívej se tam nahoru...kolik cikánů rozkradlo miliardy?Takže...je-li slušná,čistotná,vzdělaná,nevidím problém :)Pěkný den!

Datum: 27.04.15 15:48

Jenže je rozdíl výchova a možnosti cigánů za komunistů a teď, to si uvědomte...

Datum: 27.04.15 09:08

Já byl 15 let ženatej s bílou češkou, bělejší už ani snad nemohla bejt, a chovala se jako dobytek. Doma bordel jak na nějaké ubytovně, děti špinavý, neučila se s nima, válela se jen u TV a na netu. Já chodil do práce a tu kreaturu jsem živil. Nakonec jsem jí dal facku přes celou tlamu, když se se mnou hádala o peníze, a šla z baráku, teď se množí zase s dalšíma chlapama, který upřímně lituju.

Takže cikánka - není problém, záleží na tom, jestli pociťuje aspoň nějakou elementární zodpovědnost.

Datum: 27.04.15 09:21

Obecně odpovím, že bych neměl problém s tím, že partnerka pochází z jiného etnika (asiatka, černoška, indiánka...).

U cikánů vidím ale háček v tom, že - obrazně řečeno - s cikánkou si bereš celou jejich rodinu. A čím víc lidí, tím víc problémů (to není nic proti cikánům, to platí obecně). Prostě mám pocit, že když chodíš s holkou, přijdeš do styku tak nanejvýš s jejími rodiči nebo sourozencem a ostatní příbuzní tě nezajímají a ani se nemusíš s nimi stýkat a ani o nich vědět, zatímco u cikánů jsou rodinné (a klanové) vazby docela silné a rozsáhlé, (včetně mimořádně silných vazeb partnerky na její původní rodinu) a to nemusí dělat dobrotu.

Od: asd1
Datum: 27.04.15 09:36

Ne, cikánku bych si nevzal. I kdyby ona sama byla v pohodě, tak její rodina + širší rodina bude z většiny nepřizpůsobivá klasika. Jedině pokud by byla od ostatních úplně odříznutá, i tak ale děti budou mít nepřizpůsobivost v genech a ca od puberty je velká pravděpodobnost (skoro tutovka) že se geny projeví i přes sebelepší výchovu. Je to odlišná kultura a s naší nefunguje. Pár slušných cikánů znám a vůbec mi nevadí, ale průměrný cikán potřebuje tvrdý režim. Možnost učit se a pracovat mají, když jí nevyužijou a spáchaj loupež, obecné ohrožení, poškození obecně prospěšného zařízení, rasový útok, nebezpečné vyhrožování atd. tak ať rychle proběhne soud a nuceně makaj v lágru. Současný sluníčkový stav je cesta do pekel a sypání peněz do černé díry...

Od: jumba
Datum: 27.04.15 10:44

Nikdy bych si nevzal cikánku ! Ani bych si nic nezačal ! Ani kdybych věděl, že je ze slušné, pořádné, pracovité rodiny. Já bych si totiž ani nezačal s žádnou cizinkou. Ani kdyby byla bílá. Nevím proč, ale mám to tak nastavené. Mám kamarádku, která je z naší obce. Je bílá, krásná, hodná, fajn kámoška. Její rodiče se tu narodili. Kluci se předháněli, který s ní začne chodit dřív. Má malinko šikmo postavené oči a to mne vždy odrazovalo. Vypadá jak cizinka. Jsme prima kámoši, ale když se jednou ptala, proč jsem se nikdy o ní nezajímal, že ona na mne myslela, nedokázal jsem to vysvětlit. A asi bych to ani neřekl. Líbila se mi, ale ty oči? Proč to tak mám, sám nevím. Nyní 2 roky chodí s kamarádem. V žádném případě nejsem rasista.

Od: lovecdivozenek
Datum: 10.05.15 13:43

Kluci se předháněli, který s ní začne chodit dřív
ale když se jednou ptala, proč jsem se nikdy o ní nezajímal, že ona na mne myslela
--- tak tohle zavání tím, že je to sběratelka "skalpů", jak se zdá, jsi jediný, ketrý nemyslel žaludem "D

tak se mi to tu jeví

Datum: 27.04.15 11:00

Já jo, kdyby si s sebou nepřitáhla rodinu.

Jo a za hřích jich stojí spousty, to ale neznamená že bych sní musel žít.

Datum: 27.04.15 12:19

Dejte si hlavně pozor na její rodinu, užijete si ale zapomeňte, že pak ji jen tak necháte. Fungovat to může, znám víc rodin kde je jeden partner Rom a jsou spolu 40 let.

Od: petrpudr
Datum: 27.04.15 14:14
Taky se mi nektere stihloucke sexy ciganky libi, ale pak se podivam na jejich tluste mamy a uz nechci :D nevidel jsem hubenou ciganskou ctyricitku..
Od: jmlc®
Datum: 27.04.15 14:16

Lucie Bílá?

Od: cicko
Datum: 27.04.15 17:10

Píše "čtyřicítku", ne padesátku! *smich*

Datum: 27.04.15 15:27

To je fakt vzpomněl jsem si že kdysi jsem si s jednou psal (seznámil jsem se s ní na chatu) a ona byla tlustá a měla děcko ale mě to tenkrát nevadilo, ale pak jsem si to rozmyslel a nešel jsem do toho bo byla z ňáký díry na konci světa kde se těžko shání práce a já bych tam za ní musel jet, ale co pak, třeba bych se s ní setkal a zjistím že si nemáme co říct. Tak jsem se na to raději vybodl. Ale jinak za mlada vypadala fakt k nakousnutí, bych nevěřil že je to ona... Jenže jak příjde děcko ztloustnou jak bachyně.

Datum: 27.04.15 16:52

petrpudr - já jo - ony jsou dva typy - tlustí (už od dětství) a hubení.

Datum: 27.04.15 17:08

Jsou tři typy cikánských holek:

1) ty co jsou od narození tlusté

2) ty co jsou od narození štíhlé a nemají sklon tloustnout takže nestloustnou ani po porodu

3) ty co jsou od narození štíhlé, v mládí jsou štíhlé jak proutek, ale po porodu jsou tlusté jak vyžrané prasata.

Ono se to tedy netýká jen těch cikánských holek, ale ta o které jsem psal byla kategorie 3. A nevím jestli kategorie 2 u cikánů skutečně existuje protože se mi žádná taková nevybavuje. Nežiju v prostředí s výraznou cikánskou populací

Datum: 27.04.15 15:53

Obecně je špatné se míšit s jiným etnikem či rasou, než jste Vy sám. Ale pokud jde o cigány, tak mentalita je i bez výchovy průhledná.. Zkrátka, pro průměrného Čecha je cigán odpad a toho bychom se měli držet. (Ano, samozřejmě jsou slušné výjimky, které nezavrhuju)

Datum: 27.04.15 17:12

Nesmí se to ale brát do extrému. Pokud byste žil na jednom malém ostrově a byl byste tam s cikánama a nikdo jiný, tak asi by to bylo menší zlo než se nerozmnožit vůbec. A pokud byste žil na ostrově jen se svou rodinou a neměl byste na výběr tak by bylo menší zlo se nerozmnožovat vůbec a raději rovnou vyhynout. Vaše rodina je sice stejného etnika, ale příliš málo genitické variace by vedlo ke genetickým průblémům... Což mě ale vede k zamyšlení jak sakra mohl vzniknout život z omezeného množství genů se přece nemůže vyvinout větší množství variant, když rozmnožováním mezi sebou ty geny degenerují, ale stop, už jsem odběhl od tématu

Datum: 27.04.15 19:02

Kdyby byly v ř*ti ryby... Žijeme dnes a tady... Pokud jde o výhyn lidstva tak se nejspíš meze nekladou.. Ale tady jde o to, že míšení ras není dobré pro chod velkého množství lidstva... Porovnáváte žaludy s autama.

PS: Právě že větší množství variant vede k chaosu, o to Vám ale asi nejde.

Od: damanndys
Datum: 27.04.15 18:12

"Bereš" si zároveň i jejich rodinu.

Datum: 28.04.15 00:27

Ahoj. Tak s cikánama a konkrétně s touhle problematikou, mám taky nějaké zkušenosti. Rozhodně rozporuplné. V mládí jsme měli kapelu(z počátku spíš takové združení kytaristů) a s námi hrál na rytmik cikánský kluk. Boha, jak on byl krásnej. Vysokej , štíhlej a holky na něj letěly. A on měl ségru. Taky nádherná baba. Fakt pěkná. Moc se mi líbila. Pak jsme jednou přišli pro našeho bubeníčka k nim domů a já jsem se úplně zhrozil, co to mají doma za saň. Ta ženská byla bezzubá čarodejnice. Ale, chovala se mile a asi mě měla i nějak ráda. Jenže, se do tý krásky zamiloval kámoš a udělal jí jejich dceru. To bylo nějak po vojně. Chvíli s nima žil v tom šíleným baráku a jeho rodiče z toho byli úplně paf. Sám pak říkal, že si vydělával na tehdejší dobu docela dobrý prachy, Jen v těch cikánských poměrech bylo jedno, jestli dal do placu 5,10, nebo 15 tisíc. Žádná částka nevydržela moc dlouho a nic pořádného z těch peněz nezbylo. Nakonec se rozešli a každý si našel svého nového partnera. Jejich starý barák zbourali, mladá dostala byt v paneláku(každej dostal byt v paneláku). Jednou jsme i u ní byli doma a docela to měla slušně zařízený. Nakonec jsem byl rád, že jsem do toho nijak nešel a že mi ji vyfouknul kámoš.

Je takovým nějakým pravidlem, že se z těch bab, brzo po 40cítce stávají čarodejnice. Ale, znám i ze svého okolí, případy, že se to těm cikánským ženským i někdy vyhejbá. Ale, zase mají bílého manžela a zase krásné dcery i s dětma. Ať jsou krásné za mlada jak chtějí, nemělo by se to navzájem nějak míchat. Znám u nás několik cikánů, z některýma si i tykáme a není žádný problém. Ale jsou i takoví, kteří jsou na tom světě úplně zbyteční. Přímo k ničemu, spíš dokonce na škodu svému okolí.

Na můj vkus, se do nich cpe zbytečně moc peněz a výsledky z toho nejsou pořádně žadné. Kámoš říká, a já se s ním plně ztotožňuji, že by se s těmi malými cikáňaty mělo pracovat na výchově už tak od 3 let. Aby se naučily základní věci k životu mezi normálními lidmi. Používat záchod, umývat ruce, stolovat, zavazovat boty, převlíkat a podobně. Hlavně pak se naučit česky. To jsou věci, které jim chybí při nástupu do školek a později i do základních škol. Normálně je po ránu oddělit od jejich matek a dát na výchovu. Ale, i s těmi matkami odděleně pracovat. V domácích pracech, a podobných dovednostech. Tak nevím, jestli jsem rasista? Rozhodně nemám rád rasizmus naruby. A mělo by se uvažovat o kontrole porodnosti. Maximálně dvě děti. Aby je stíhali vychovávat. Je to hodně kontroverzní?

Datum: 28.04.15 10:43

- humbucker - řekla bych, že je to první rozumný názor, který jsem "slyšela".

- každý z nás je z biologického hlediska rasista, ale různé rasy spolu prostě nějak vycházet musejí - jediné jiné řešení je pak to nacistické, se kterým se mi nějak příčí souhlasit, i přesto, že spousta národa by je uvítala.

Asi je opravdu ale základní příčina všech problémů v tom, že je prostě na světě hodně lidí, nejen romů - to je pak těžké něco smysluplně řešit tak, aby to nebylo na úkor ostatních.

Datum: 28.04.15 14:08

*palec*jo pěkně to humbucker napsal.Jednou za čas se v medích objeví nějaký cikán,který má školy,vzdělání,práci a snaží se národ přesvěčit,že takoví by mohli být všichni.Stačí se podívat na dokument o paterčatech a být chlapem,tak beru roha.Do 20let jsou sexy kočky,potom čarodějnice a žít s nimi je černá díra na peníze bez vyhlídek do budoucna.Jestli si chce tazatel jen užít,tak by si to měl taky rozmyslet.Dlouho jsem bydlela v blízkostí několika rodin a žárlivé scény jim fakt šly.Když si kluk užije a romskou holku nechá,tak i ona dokáže dost dobrý rozruch a jsou i agresivní.

Datum: 28.04.15 13:38

Anebo pro ty starší (ne pro dětska) vývořit výcvikový tábor, kde by dostali drill a poznali by co je to disciplína Ale to by vlastně mohlo být i pro problémovou mládež ne jen pro cikány.

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.