Co se to se mnou děje

Od: Datum: 10.06.15 06:55 odpovědí: 10 změna: 10.06.15 13:46

Zdravím, dneska ráno jsem vstal a zjistil, že mám nohy až na zem a ramena přes celé záda ... *smich*

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 10.06.15 07:08

Kdyby jen na zem - nemáš dokonce ty nohy dole zahnuté? (A na konci roztřepené?)

Datum: 10.06.15 07:30

:-D

Od: ben®
Datum: 10.06.15 07:17

Dobrý den, jsem postižen zcela stejným způsobem - prý je to nějaká vrozená infekce. Zdravím!

P.S. Ale, prý se to dá vyléčit amputací končetin.

doplněno 10.06.15 07:41:

Jo, přání zlaté rybce se mají dobře promyslet a hlavně formulovat přesně!

Datum: 10.06.15 07:32

Zdravím, to mi připomíná ten vtip, jak chlap ulovil zlatou rybku, a ta, že mu splní jedno přání. Chlap chtěl mít ehm... jaksi své "mužství" až na zem. A bum, přišel o nohy ...*haha*

Datum: 10.06.15 07:22

Junkers, jak vy spáváte? Klidně? Na zádech? Na břiše? Míváte sny? Barevné? Milovala vás vaše maminka? Podporovala vás? Netýrala vás svými požadavky abyste se myl a učil a nelumpoval? V tom všem bude podstata vašich ranních problémů. :-D Ale zase musím říct, že jsem ráda, když jsem se dozvěděla, že jsou i lidé, stejně jako já, pro které rána nebývají snadná. *slunce* Fajny a pjekny den přeju.

Datum: 10.06.15 07:35

Moje maminka byla rumová pralinka ... :)

Datum: 10.06.15 09:13

A co díru do hlavy - tu nemíváte?

...

Po Silvestru se potkaji dva kamarádi a ten jeden povídá:
"Sem ti měl strašnej sen, že mám v hlavě díru, tak celej zděšenej vylezu z postele, jdu k zrcadlu, a fakt: díra jako pěst!"
"No nekecej! A co jsi s tim udělal?"
"Nic, když jsem přestal zívat, tak to zmizlo..."

Datum: 10.06.15 10:53

Dobrý den. Jsem zvědavá, s čím na nás přijdete zítra.

Datum: 10.06.15 11:49

Eulálie, taky se těšíte? *smich*

doplněno 10.06.15 15:56:

I ty, Brute? :-D

Datum: 10.06.15 13:46

Ahoj. Lidi, berte tuto situaci více vážně! Pán zřejmě bude hrabivý a s dolních končetin se mu stávají hrábě. Proboha! Sundal jsem fusekle a mám to taky.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.