Jaká banka nabízí kreditní kartu?

Od: Datum: 02.08.15 21:06 odpovědí: 4 změna: 03.08.15 12:06

Dobrý pod večer, mám dotaz, chtěl bych si založit účet. Ale chtěl bych aby při založení účtu jsem měl i kreditní kartu. Měl jsem jí u GE a byl jsem spokojený ale teka buu rušit účet z důvodů, že platím poplatky měsíčně skoro 250kč takže bych chtěl si založit účet a mít i kreditní kartu.

Přemýšlel jsem o:

Zuno Banka

MBank

A nebo jinou banku? Předem Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: mate59
Datum: 02.08.15 21:12

Zuno má vedení účtu uplne zdarma i odchozí platby.Pri splnení určitých podmínek i výber z bankomatu zdarma,vlastní bankomaty nemá.Kreditku vydá zdarma i vedení, bezuročné období je myslím 50 dnú.Vše se vybaví pouze na netu nebo kontaktním centrem.

Od: fakirka
Datum: 03.08.15 12:06

Hlavně si nepleťte kreditní a debetní kartu. Je mezi nimi velký rozdíl. Většina lidí používá právě tu debetní, ale říkají jí kreditka.

Od: eda*
Datum: 02.08.15 21:53

Fio je také zadarmo.

Datum: 02.08.15 22:25

Zkuste zajit do GE a reknete jim, ze chcete odejit. Myslim, ze Vam urcite nabidnou lepsi podminky.

Zdarma je taky MBank.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.