Strach- problémy

Od: Datum: 09.06.15 08:49 odpovědí: 7 změna: 09.06.15 10:16

Dobrý den, dlouho jsem přemýšlela jestli to sem dát... Dost často trpím strachem, nevím neumím tomu zabránit přes školní rok se strach nashromáždí a mě začně bolet strašně bricho a zvracím. Teď mě ale začala bolet prsa, bojím se jestli to nemůže být nějaká nemoc z toho strachu, protože strach je největší příčinou nemocí. Nebo se prostě jedná jen o vývin.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 09.06.15 08:55
avatar

Ahoj, nevím kolik je ti let, ale pokud chodíš ještě do školy, tak to asi bude ještě tělesný vývoj. Zkus si na netu najít nějaké relaxační techniky. Třeba dýchání a zbavit se tak alespoň největšího strachu. Strach má skoro každý, ale většina ho umí zvládat. Pokud by ses celý život trápila strachem, k čemu by ten život byl? Není lepší to pustit z hlavy a zabývat se jím až když něco nastane? Hodně štěstí.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mohajkova*
Datum: 09.06.15 08:56

konzultuj se s lékařem, a neboj všechno mu řekni a všechno bude v pořádku :)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 09.06.15 08:57
avatar
Proste se vyviji. A protoze ty nektere veci moc resis, tak vic vnimas i tohle.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 09.06.15 09:02
avatar

Nepíšeš, kolik je ti let, ale buď ti prostě prsa začala růst nebo se blíží menstruace. Nezkoumej se tolik, najdi si nějaký koníček - kroužek nebo začni sportovat. Musíš se ten nahromaděný stres, naučit uvolnit ven. Najdi si po škole nějakou činnost, při které se prostě uvolníš a pobavíš.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: andrejk
Datum: 09.06.15 09:07

je mi 13.

Od: asd1
Datum: 09.06.15 09:35

Viz Colkit - najdi si činnost proti stresu = sport, divadlo, zájmové kroužky jako keramika, vaření atd. ať přijdeš na jiné myšlenky a hlava si odpočine. Prsa bolí - můžou růst atd., to můžeš probrat s lékařem. Udělej si režim dne - čas na práci (učení, uklízení) a čas na zábavu a relax.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 09.06.15 10:16
avatar

bolí tě prsa - tím myslíš ňadra, nebo hrudník? jestli ňadra, tak je to růst... jestli hrudník, tak to bývá projev stresu - mělce dýcháš a pak máš pocit sevřeného hrudníku, jako že nemůžeš dýchat - je to ono? na to jsou dobré relaxační techniky a soustředit se na dýchání... nemáte ve škole nebo v okolí cvičení jógy? to by ti mohlo pomoct... nebo si půjč v knihovně knížku o relaxačních technikách a cvič si sama doma...

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.