Skylink-karta výměnou?

Od: Datum: 14.08.12 15:21 odpovědí: 7 změna: 17.08.12 19:23

Dobrý den, chtěla bych se zeptat přišla nám výměnou karta od skylink/ máme zaplacen balíček/, ale jak to mám udělat pokud mají děti v pokoji televizi? A má se zaplatit ještě servisní polatek ,nevím zda za obě televize a od kdy? Bohužel nic jiného než satelit u nás nehraje mám nějaké jiné možnosti např přejít k jiné společnosti...?

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 14.08.12 15:38

Pokud kartu "výměna" zaregistrujete přes Internet do 31.8.2012, tak jste osvobozeni od tzv. servisního poplatku na 24 měsíců. Dětem musíte dát do pokojíčku druhý sat. přijímač a dostanete do něj 2. kartu zdarma.

Od: pepr®
Datum: 14.08.12 16:38

No druhá karta úplně zdarma není. Je za měsíční poplatek 80kč resp. 880,- za rok. Ale za to na ní máte ty samé programy jako na té první kartě. Včetně případných zaplacených balíčků. To se myslím vyplatí.

Více zde http://skylink.cz/web/structure/70.html

Od: jarmulina
Datum: 16.08.12 20:09

Kde se prosím dají sehnat nejlevněji karty skylink?
Od: jirbar*
Datum: 16.08.12 21:35

Třeba tady i jinde

http://www.obchod-provas.cz/k…arta-skylink-vymena/d-106822/

přičtěte si poštovné a za 600 ji má každý prodejce a za 600 ji pošle i Skylink bez poštovného

Datum: 17.08.12 18:34

Ještě bych se chtěla zeptat co se dá poradit .../vidím ,že se lidi na firmu skylink docela bouří.../já jakožto momentálně jejich zákazník mohu přejít k jiné společnosti?Jakou má firma konkurenci (jelikož servisní poplatek se mi také nelíbí), některým nic jiného nezbýva pokud jsou v údolí mít satelit...jako mě...*sok*

Datum: 17.08.12 18:39

Připadá mi,že už mají takhle lidi v hrsti/ v pasti/ a budeme jen a jen platit víc a víc...až snad nebudem mít nic...*stop*

Od: jirbar*
Datum: 17.08.12 19:23

Skylink za těch 28 Kč asi 20 programů. Pak již jen UPC nebo DIGI ale ty již mají balíčky programů za větší peníz. (A DIGI asi musí být jejich mizerný satelit, nevím jak UPC)

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.