Pomáhají ovesné vločky růstu prsou?

Od: Datum: 14.08.12 13:06 odpovědí: 5 změna: 14.08.12 17:51
cusinek,chci se zeptat,jestli ovesné vločky pomahají růstu prsou.předem děkuji.
Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: askmenow*
Datum: 14.08.12 13:10

Růst prsou podle mě stravou neovlivníš. Vyrostou ti tak, jak je ti dáno. A kdy je ti dáno. Plus teda ti na nic bude podle tvé váhy přibývat tuk.

Od: mowla*
Datum: 14.08.12 13:11

Nepomáhají...

Neexistuje potravina, která by způsobila rychlejší růst (pomalejší) prsů nebo jejich větší (menší) velikost v dospělosti...

Datum: 14.08.12 13:12

Asi ne, kůň se také živí ovsem a nevšiml jsem si ničeho...*smich*

Takových rad, jako je tato, se rojí stále dost, i tady na poradně se to řešilo už mnohokrát...

Něco je na tom asi pravda, protože ovesné vločky obsahují vitamín B, který pomáhá růstu všeobecně. Ale nemysli si, že se budeš ládovat vločkami a prsa porostou. To ti spíš poroste břicho...

Datum: 14.08.12 17:14

Žádné jídlo ani nápoje /hodně se traduje třeba tmavé pivo/ Ti k růstu prsů nepomohou. Vše je nejvíce dáno geny, své hraje dědičnost. Podívej se na maminku, budeš mít jednou zhruba taková prsa, jako má ona.:)

Pokud někde uslyšíš, že nějaká strava je dobrá na prsa, je tím myšleno vlastně na plíce. V první polovině minulého století řádila tuberkulóza, tedy nemoc plic a pomáhala proti tomu dobrá strava. Na růst prsou není nic. nekupuj si žádné zázračné vodičky, masti apod. Je to stejné, jako úžasné prášky na hubnutí či růst vlasů na pleši. Jen to vytáhne lidem peníze z kapes a výsledek je nulový.

Leda, že by sis natrhala broskve, nebo švestky. U nás kapela hrává po půlnoci, kdy už se ples pořádně rozjede:

Naše Božka ta má šestky, protože má ráda švestky.

Kdyby jedla broskvičky, tak by měla sedmičky. Jaga. *smich*

Datum: 14.08.12 17:51

Sákryš... a já se zrovna nacpal broskvema. Doufám, že mi po nich nic nenaroste *ee*.

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.